Alte știri din fotbal
Avem raportul: Becali nu-l mai suportă sau a văzut alt meci!
3
Emil Grădinescu a sfidat Steaua și instanțele: „FCSB a câștigat Cupa Campionilor”
27
Decizie surpriză după două etape » A fost om de bază sezonul trecut, dar azi s-a înțeles cu clubul pentru rezilierea contractului
0
Fostul fotbalist român, suspectat de fraudă cu siteuri de dating! Profit de 3,5 milioane de euro
2
Știri din fotbal internațional
Cine transmite returul FK Auda - FCSB: NU e Pro TV
0
Jose Mourinho îl anunță pe noul The Special One: „Înainte eram mai egocentric, acum sunt...”
0
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
0
Lionel Scaloni și-a deschis sufletul după o pauză de trei ani: „Cine are un prieten argentinian deține o comoară”
0
Lifestyle
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
0
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
7
Culise. Lupta nevăzută din PSD pentru un „mariaj politic” cu AUR. Cum sunt ...
Libertatea
Pentagonul elaborează scenarii pentru o operațiune terestră de amploare în ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
De ce trimite România avioane F-16 după dronele rusești și nu le doboară cu ...
Libertatea
Auzi nenea copy/paste , intrii pe toate stirile cu FCSB sa critici cu acelasi mesaj? Fi mai original si schimba textul. Am auzit ca in Congo au campionat puternic,ai putea sa te uiti acolo. App....daca esti cu ''CSA'' ...te rugam sa comentezi acolo. Pt noi FCSB=Steaua , pt tine e doar CSA=nimic....asa ca schimba pagina si dispari!
... de s-ar cumpăra și la noi marijuana din farmacie ... nu ar mai fi așa mulți frustrați pe net.
Unde erau ma aia care fumau iarba in loc *** si spuneau cum de tin io cu Simonica desi e fcsb-ista! :-)))) Ei uite ca e doar Stelista, nu fcsb-ista, deci RESPECT! si e cat se poate de normal si firesc sa tina cu Viitorul fiind din Constanta. De altfel cu Viitorul si Hagi e cam greu sa nu tii indiferent din ce parte de tara ai fi, in ciuda "omeniilor" cu fin'su care i-au mai mucgait putin blazonul, insa omneste l-am inteles ... :-))))) *** ....fcsb!!! :-))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aoleeeo, ce-ai facut mah?!?! L-ai nenorocit si p'asta! Nu era suficient ca nu mai cumpara nimeni Carpatina incepand de ieri cand I-ai pus pe lista de boicot :-)))))) Si sa nu uit: RESPECT Simonica! Asa da, ***! :-))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oricum, imi era jena sa avem printre fani pe una ca halep, care de vreun an si jumatate se cam face de ras cu rateurile si accidentarile mimate
O loseriță de profesie mizează pe loseri, care e problema?
fcsb *** BLATISTA SI RUSINEA Romaniei il are pe Deaconu, *** care ii tine pe toti la 15 pct de fcsbeaua clona *** ***!!!! fcsb *** BLATISTA A Romaniei jos de pe podium hotilor!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ti-am dat report oricum, spammerule :))
guyencea, ti-ai schimbat numele, dar mesajele copy/paste nu :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.