Alte știri din fotbal
Gică Hagi, la prima apariție ca selecționer: a venit împreună cu noul „secund” al României
1
Dinamo - Universitatea Craiova » Derby pe Arena Națională în semifinala Cupei României Betano
10
Cine sunt cele două nume rostite de Adrian Mutu în momentul în care Gigi Becali i-a dat indicii despre antrenorul ochit de FCSB
3
Au invadat gazonul de bucurie! Final nebun în FC Bihor - Sepsi OSK! Clasamentul actualizat în play-off-ul din Liga 2
3
Știri din fotbal internațional
Primarul din Marsilia a distrus noua emblemă a celor de la OM: „Este oribilă! Și ei ne-au luat în derâdere”
0
Beșiktaș - Alanyaspor, în „sferturile” Cupei Turciei » Ianis Hagi e rezervă, Umit Akdag titular
1
Bucătarul a dezvăluit dieta lui Cristiano Ronaldo: „Niciodată nu mănâncă asta” » Apoi a făcut o afirmație-șoc
5
Spectaculos! Pep Guardiola i-a găsit înlocuitor lui Bernardo Silva la Manchester City
1
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Trista poveste a „omului-statuie” din Congo: stă nemișcat de 13 ani de ...
Libertatea
Comoară dacică descoperită în nordul extrem al României. Printre obiectele ...
Adevărul
„Uitați-vă la el, e și o mână divină” » Poveștile emoționante ale oamenilor ...
GSP SPECIAL
Petrom a rămas fără motorină în unele benzinării, în urma prețurilor mai ...
Libertatea
Da, dati-le acum hotararea, ca sa stie daca se predau in meciul cu Unirea =))
daaaaaaaaaa, la ce s-a ajuns oameni buni???????? este de necrezut aceasta intreaga istorie cu aceste 6 puncte. Sa dea Dumnezeu ca Unirea sa ia titlul. mi se pare unica echipa care isi vede doar de fotbal. pana nu demult vroiam sa castige Poli, dar acum, deja nu mai stiu daca vreau. Parca as vrea sa bata Urziceni!!!
"totul ptr. caini-totul ptr. dinamo". Singuri care nu vor sa i se dea punctele Timisoarei sunt: cei de la dinamo si acoliti lor de la frf, m. sandu si lupescu
aruncati cu tortze cu brichete , pietre scaune sa intrerupa albitrul meciul si inplicit pierderea cu 0-3
Poli bate pe Urziceni,iar Urziceni,nu poate face nimic,nu?e victima sigura,de parca in fotbal,fiecare bate pe cine isi propune sa bata. bai simpaticule.
e clar iar ajuta timisoara pe dinamo ,s-a piishat piticu por,no si borcea pe banatu vostru de tarani
si putem !
astea se (re)cunosc,sunt manevrele lui Sandu,titlu este promis lui butelie&co.imi pere rau pt tm si urziceni,imi pare rau pt fotbal....
As vrea sa gresesc,spunand,ca D-l iancu este un mare diversionist,joaca teatru impecabil.Termenele verdictului deciziei TAS a fost amanat de doua ori,asta tre sa se intample pe data de 28 mai,acu vine cu alte argumente din directia TAS.EU mai cred ca DInamo va castiga campionatul nu urziceni.Poli va bate Urziceniul si o va face cu adevarat pe Dinamo campioana,Doar nu va perde alte afaceri Iancu cu Clubul Dinamo.O sa vedeti ca asa se va intampla,dumineca seara.Iancu are interese la Dinamo.
Chiar daca nu castigati campionatul acesta, TREBUIE sa va recuperati punctele, altfel se creaza un precedent periculos care poate fi folosit si de altii!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.