Alte știri din fotbal
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
0
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Adi Popa, la lansarea parteneriatului dintre Steaua și brandul lui Cristiano Ronaldo: „FCSB se va lupta la titlu, Craiova nu e favorita”
0
Știri din fotbal internațional
Newcastle - PSV, cu Dennis Man titular » Start de partidă!
0
Purgatoriul trecut de Ionuț Radu: „Nu știam pe ce cale s-o iau. Dacă-mi spunea cineva acum un an, aș fi zic că-i nebun»!"
0
PSG îl avertizează pe Ousmane Dembele: „Nimeni nu este mai presus de club”
0
Start în Slavia Praga - Barcelona » Meci decisiv pentru catalani în cursa pentru top 8
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
eu cred ca acest scandal cu transferurile este un complot impotriva LPF-ului destul de reusit. Acum avem sansa sa scapam de niste hoti daca chiar se vrea
imi spuneti si mie unde este podtat clipul ala cu iancu? va rog.
baieti nu mai rascoliti rahatul ca balena si-a dat seama ca a lovit prea tare in rapid si acum asteapta decizia uitati-va ce scrie copos "nu este problema mea intrebati pe taban si siman" pai pe ei fgm ceei conduc clubul? ei ne-au bagat in kkat?zgarcenia ta si a lui siman acum copose scoate-ne de unde ne-ai bagat si apari pe sticla precum balena ucigasa si prezinta dovezi de buna intentie am castigat pe teren asa sa ramana si savarina gandeste-te si la cei 2 jucatori ce fac ei fzr
sper sa se termine cirul asta cat mai repede...imi pare rau ca acest scandal s-a produs intre cele mai frumose echipe din campionat RAPDID & POLI..oricum...prietenia dintre cele 2 cluburi va rezista(nu a reusit sistemul comunist sa o destrame)...cine e suporter adevarat intelege..FZR
eu sunt timisorean , de ce crezi ca nu suportam FRF-ul? Deoarece acopera toate neregulile....Mitica se intelege de minune cu sandu...
eu vad tot circul asta foarte simplu. prietenii Iancu si Dragomir vor face totul sa se dea 3-0 la masa verde, apoi Rapidul da in judecata liga pentru ca le'a dat drept de joc lui Varga si Balan. FZR
e adevarat e caz de fals si uz de fals...doar ca marea problema este ca LIGA PROFESIONISTA DE FOTBAL..a PERMIS sa se intample acest lucru..eu nu zic ca Rapidu nu ar trbuie sa fie sanctionat( desi sun Rapidis)..doar ca marea mea dezamagire este ca nu o sa fie NIMENI sanctionat din parte LPF..desi s-au facut o grmada de nereguli si din partea LOR, mai mult sau mai putin VOITE..
eu zic sa ca copos sa retraga echipa din acest campionat extraordinar de mizerabil....mie scarba deja de sportu romanesc.....dak ai pile nai problemele dak nu ai esti praf te desfiinteaza....de aia zic cei de la frf k copos e zgarcit pentru k nu le da spaga..dar ati vazut rapidul il tine cum poate;)
sunt de acord cu tine, dar daca tot au legitimat pentru liga a IV-a sa joace acolo! Perioada de transferari (pentru jucatorii profestionisti, in liga a IV-a nu sunt jucatori profesionisti!) s-a terminat in 25 febr nu in 5 martie! In conditiile date este vorba de fals si uz de fals si in consecinta se sanctioneaza penal...
este si Rapidu de vina...dar din moment ce se lasa tot felu de portite..si regulamentele LPF sunt interpretabile...nu e vina Rapiduli...LIGA TREBUIA SA RESPINAGA DIN PRIMA TRANSFERURILE!!!...nu pot sa cred ca accea persoana care a pus PRIMNA oara stampila pe carnetele de joc ale jucatorilor nu a stiut de posibilele nereguli..liga trebuia sa fie mai prompta kand au venit cu actele de transfer de liga IV..nu trebuiau decat sa RESPINGA transferurile si nu se mai face atata scandal..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.