Postat de valiza.epo pe 11 Mai 2015, 08:25

valiza.epo  •  11 Mai 2015, 08:25
Postat de stelistulbrasov pe 11 Mai 2015, 08:22

stelistulbrasov  •  11 Mai 2015, 08:22
Postat de valiza.epo pe 11 Mai 2015, 08:21

Este cel putin FOARTE CIUDATA delegarea a doi STELISTI notorii la cele doua meciuri de aseara!!! Si amandoi au luptat din rasputeri sa impinga FCSB pe primul loc!!! Din pacate pentru ei si pentru cei care ii platesc sa fure, impotentii lui Galca au facut, oarecum, dreptate. Nu au reusit sa fure decat un punct.

valiza.epo
valiza.epo  •  11 Mai 2015, 08:21

travka
travka  •  11 Mai 2015, 07:48

e numai vina lui Galca, omu nu are treaba cu antrenoratu, el doar tipa de pe margine Hai, hai, hai!!! pai asta face un antrenor? ..... Galca are o idee slaba de fotbal, nu exista la Galca strategie, tactica, nu studiaza adversarii inainte, nu motiveaza jucatorii inainte de meci, incepe o formula in prima repriza, una in a doua repriza si alta la finalul meciului, Galca incepe mereu echipa gresit cu oamenii care nu sunt in forma (oare ce o face la antrenamente? Iancu trebuia titular ieri, nu Chipciu si Tanase, astia trebuie dati afara) si dupa scoate 2 fundasi si joaca cu 3 atacanti, el intelege fotbalul la modu daca vreau sa dau gol bag toti atacantii din lot, daca vreau sa ma apar bag 10 fundasi, omu e sub orice critica, nu stiu sa faca pressing in grup, si daca la 1-0 acasa te tu ca echipa care te vrei campioana faci pasu inapoi contra Chiajnei, PE TEREN PROPRIU, si nu le dai 3-4 pana la pauza e clar ce mentalitate si intelegere are Galca despre fotbal, ps: nu orice jucator e si un antrenor bun, adio Galca sper sa pleci odata ca ne-ai disperat, avem emotii cu Chiajna, cu Rapid, cu Otelu, ne bat toti de 10 etape de nu mai stim, du te frate si lasa-ne, cu Reghe nu stiam cate le dam, 3 sau 4 boabe, cu tine tremuram contra Chiajnei

belamy
belamy  •  11 Mai 2015, 07:45

niciun titlu luat......fara blat. daca nu puteti "premia" adversarul, arbitrul ce cusur are.....?

881504318573058
Silviu Marinescu  •  11 Mai 2015, 07:35

Dacă aveați un pic de mândrie trebuia sa câștigați meciului de aseara. Doar cu mândrie și ambiție. Jucați la Steaua ***, mercenarilor. Aveți pretenții înalte dar nu puteți sa câștigați acasă de 4 meciuri. Faceți istorie, e primul punct câștigat da China în meciurile cu noi și v-ati ales un moment excelent. RUȘINE mercenarilor.

plischi
plischi  •  11 Mai 2015, 06:34

am asistat la zeama chioara din prima repriza pana cand a inceput partida de fotbal de la italieni. la un moment dat am lasat cateva secunde lazio-inter ca sa vad daca steaua le-a mai dat ceva chiejnenilor si "cincolo" am vazut ca era unu la doi! am ramas, din curiozitate, pana la final si am asistat la o zbatere stelista, fara orizont, cu mingi aruncate inspre poarta adversa, doar-doar s-o isca vreun al doilea penalty, dar in afara de sutul de exceptie al lui iancu, n-am ajuns decat la concluzia ca, de fapt, n-avem campioana in acest sezon, lucru firesc dupa cum s-a jucat mingea de la inceput si pana in clipa de fatza.