Alte știri din fotbal
Model pentru București?! De ce costă atât de puțin închirierea Cluj Arena: „La noi e altfel!”
7
Avertisment pentru omul momentului în Superligă: „Poate să-ți dea 14-15 goluri într-un an!”
2
„Nu suntem o echipă de mâna a patra!” » Antrenorul pune presiune pe conducere: „Vreau jucători! Nu avem un atacant”
3
Șeful din Superliga a răbufnit, în direct: „Ne mințiți! Vreau să mă uit în cameră când spun asta”
17
Știri din fotbal internațional
Manchester City sacrifică două vedete pentru Enzo Fernandez!
0
Și-au demolat adversarii în Europa League, după 1-3 în prima manșă! Calificarea care intră direct în istorie
0
Bayern vinde 5 la sută din acțiuni unui concern! Suma fabuloasă care-i intră în conturi
0
Campioana Ungariei s-a făcut de râs! Rușine uriașă în Europa: fostul jucător din Superliga i-a dat lovitura
0
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
România importă masiv energie după oprirea celor două reactoare de la ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Sebastian Burduja, fost ministru al Energiei: Nu se pune problema unui ...
Libertatea
daca nu stiati iancu este in proces de listara a clubului poli timisoara la bursa pentru ca suporterii sa poata deveni actionari. se va realiza anul viitor.
Bai oameni buni voi sunteti nebuni? BECALI E PATRON! Eu sa fiu in locul lui desfintez echipa decat sa cedez presiunilor si apoi sa va faceti voi un club al vostru, din banii vostri FC NOUA STEAUA SRL sau cum o sa va vina voua mai bine! Eu cred ca mai nou e de vina cenusa de la Vulcanul ala, EYJAFJALLAJOKULL. ADEVARUL E CA NU SUNTETI STELISTI ADEVARATI! ORICE CALE DAR NU FACETI RAU STELEI! Cautati investitori, orice dar cum sa retrogradam? Mai vine si ala care pare ca-i din Razboiul Stelelor ...
Sunt 100% pentru un sacrificiu,numai sa nu-l mai vad pe cioban la Steaua,Dragomirtiganul la LPF si Sandu la FRF.Aceasta ideie am avut-o si inainte de" cazul valiza".
Cum o sa va simtiti toti astia care ati votat Da , cand Iancu va va rade in fata si va spune "Am retrogradat Steaua" cum te vei simti ca Stelist auzind acest lucru de la un rapidisto-timisorean ?
solutia pt Steaua Adevarata: 100000 de cotizanti lunar X 10 euro=1000000 euro lunar,12000000 euro anual+drepturi tv+sponsorizari+bilete(20000 de suporteri acasa)+transferuri. Steaua ar deveni cel mai bogat club din Romania.+ ca NU ar mai fi vehicul electoral pt banditii politici! ps.solutia poate fi aplicata si la Dinamo,Rapid,Craiova,Timisoara fanii-care se declara trup si suflet pt culori SA PLATEASCA clubul,plata aducand drept de vot asupra conducerii clubului.
pai echipa lui nu este lasata sa joace de ani de zile din cauza acestor monstrii de echipe comuniste ! metodele acestor echipe au distrus fotbalul romanesc, e cazul sa se termine cu tot !!!
Respect pt tine... Nu sunt nici eu de acord cu asa ceva, Iancule uite la echipa ta, si nu te mai lega de toti!!!
redeschide cazul! fa`o odata !! la TAS, oriunde! fa`te de ras sau scapa`ne de jiji! oricum castigam ceva
tot romanul e poet... dar sa iti citez ceva: e usor a scrie versuri,/ Cand nimic nu ai a spune/ Insirând cuvinte goale Ce din coada au sa sune.
FORZA STEAUA CEA MAI TITRATA ECHIPA A TUTUROR TIMPURILOR, DIN ROMANIA,ECHIPA CU CEL MAI BOGAT PALMARES EUROPEAN.am impresia ca si iancu e dus rau de tot,cred ca din conflictul asta va iesi foarte sifonat,nu isi da seama in ce sa bagat. pai la gigi sau la dragomir nimeni nu poate sa le faca rau,astia 2 se vor impaca iar iancu o va pati rau la final,cred ca si cei de la timisoara sau saturat de el.auzi,depune el memoriu,ce gluma buna.FORZA STEAUA CHINEZULE sau japonez,ce esti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.