Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
EU SUNT CAINE DIN BRAILA... DAR PT NEDREPTATEA FACUTA TIMISOAREI SA PLATEASCA CEI CARE AU GRESIT. SA FIE LASATI FARA DREPTURI TIMP DE 50ANI,CONFISCAREA AVERILOR PINA LA RANGUL 4 DE RUDENIE. VREM DREPTATE PT TM, COZMA, SI TOTI CEI CARE AU FOST DISTRUSI DE SISTEM.
asa se poate obtine un titlu la masa verde.oare cum or sa se simta cei ce-l vor obtine?
Uitati de tribunalele sportive, nu are rost sa va mai pierdeti vremea. Trebuie dati in judecata ptr. toate prejudiciile in tribunale civile ptr. ca altfel nu ajugeti nicaieri. Asta este un abuz grosolan al FRF-ului, dealtfel nu singurul. Asa cu smecheria lor cu imunitatea in cazul litigiilor bine merci pe ei nu-i doare nici in cot, taie si spanzura in litera coruptiei. La FRF totul este pe dos. Trebuie facuta ordine la FRF. Tribunalele sportive internationale nu o sa faca ordine la FRF.
Nu, ce se face aici este bătaie de joc, chiar discriminare se poate numi aceast lucru. Ce scuze mai găsesc ăia din FRF ca să se scoată. VREAU DREPTATE, NU MINCIUNI!!!
[email protected]
stramosul Satanei,cred... poate-i descendent din contele Dracula, ii stie cineva arborele genealogic ? :))) in fata astuia si Satana isi scoate palaria si se tine de buzunare sa nu fie furat !
daca gigi e satana,m.sandu ce poate fii?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.