Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Fanii din Botoșani au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului! + ironie și în vestiar, imediat după meci
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
trebuie sa se perfectioneze in adunatul lantisoarelor ,sa fie macar ca tatal lui............
1. Englezii nu sunt avizi de superlative ca francezii. 2. La BBC nu se fac angajări pe pile, ci pe valoare. 3. Când un post echilibrat ca BBC laudă un fotbalist din România înseamnă că au văzut ceva la el ! 4. Spre deosebire de hateri, englezii se mai şi pricep la fotbal...5. Nici Brâncuşi nu a avut succes într-o ţară de hateri (frustraţi şi necunoscători) !
Da ca si tanar este de perspectiva dar cu talentul te nasti - Ianis a avut toate conditiile pentru a exersa loviturile si cu stangul si cu dreptul - deocamdata tanarul sta bine la capitolul executii si fiind tanar are suficient timp pentru a lucra la ce ii lipseste pentru a devenii un jucator complet - ii doresc sa lucreze f mult la conditia fizica , fizic trebuie sa fie ”robot ” pe teren marii jucatorii au crescut pentru ca nu au avut parte de accidentari grave - viteza consider ca ii lipseste lui Hagi junior - cu siguranta cei care se ocupa de Ianis stiu ce au de facut si ii dorim mult succes ....
Este pararel din toate punctele da vedere ati înnebunit cu afonul ala
Astia care il lauda ori sunt orbi,ori habar n-au de fotbal!!
În afară de un gol la cîteva meciuri,ce vă place la el: multe pase la adversari sau că e tot pe jos cerînd galben ptr. adversari ?Fizic e prea slab!
pentru a ajunge fotbalist trebuie sa treaca intai pe la Steaua!
Are talent, dar numai în jocurile cu miză ca şi expunere media. Are viaţa în față şi depinde de el, dar şi de taică-su, mai ales în momentele grele.
*** *** ,dati voi goluri cum da IANIS,dar voi sunteti NULITATI care aruncati rautatea din voi unul care face performanta ! suntewti MOJICI!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
GSP.RO, emisiune specială la BBC: "Dumnezeule, ce nontalent! Are stilul lui Cancan sau Spynews".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.