Alte știri din fotbal
Statisticienii au calculat șansele FCSB de a intra în play-off: „5 din 6 victorii”
0
Kennedy Boateng, lăudat după cele două goluri cu Farul Constanța: „La Dinamo a mai fost un fundaș la fel, îl chema...”
0
Vasile Miriuță o avertizează pe Dinamo după victoria cu Farul Constanța: „Să stea cu ochii pe ele”
0
Protestul galeriei FCSB s-a încheiat » Campioana va avea din nou susținere în tribune
0
Știri din fotbal internațional
Flamengo avertizează: „Vinicius? Nu ar trebui să le plătim nimic celor de la Real Madrid” + Real vrea o vedetă de la Liverpool
0
Bătaie mare pentru Dorin Rotariu » Clubul favorit să-i obțină semnătura: ar fi coleg cu un român
0
Suporterul lui Albacete, interzis un an pe stadioane și amendat pentru banana aruncată spre Vinicius
0
DeniSHOW Drăguș, „dublă” la revenirea în tricoul lui Gaziantep
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
De Sfintele Sărbători Pascale ne așezăm la masă, ciocnim un ou, mâncăm o felie de drob și râdem de MINAMO care este pentru al doilea an consecutiv în playout. Unde mai pui că peste o lună vine și retrogradarea pentru bancrută frauduloasă și le zicem "pa" cățeilor din Vitan Bârzești.
Încă dor golurile lui Ianis în poarta FîCîSîBî-ului, nu-i așa? Treci sub brad! :))
De unde știi tu prostule? Ianis e un jucător tehnic, care crește de la meci la meci, marchează constant. Și are numai 20 de ani. Treci draq sub brad cu Iosif!
Las că au ce vedea la Man, Coman sau Morutan. :))
Bravo Ianis! Respect Gică Hagi, speranța fotbalului românesc.
Cum scoate capul intr-un campionat tare, devine rezerva tuturor rezervelor. In liga mioritica e VIP umflat de ziarul ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu m-a convins niciodata Ianis Hagi. Baiatul lui tata. Dar de cam un an, nu mai este baiatul lui tata,este IANIS HAGI. Un tinar fotbalist talentat si foarte ambitios. Poate cel mai valoros fotbalist din fotbalul romanesc. Suteaza bine de la distantza-rara avis-alearga 90 minute, bun pasator. Executa bine loviturile libere. Ce mai trebuie sa realizeze:sa munceasca mult si sa fie foarte modest. Viitorul suna bine!
Jenant. Lasati-l pe Ianis sa-si faca un nume pe puterile lui. Sunteti ca un gradinar prost care desface cu mana un boboc promitator pentru ca nu are rabdare sa infloreasca singur la vremea lui. Asa face si Hagi senior. Isi tot promoveaza fiul de parca microsbistii nu au ochi sa vada. Baiatul e bun, poate ajunge si mai bun, lasati-l in pace.
E mai bun Răzvan Marin doar nu degeaba a plecat la Ajax. Ianis doar malai viseaza
treci sub brad iosife si nu uita sa alegi o creanga mai groasa, sa nu se rupa funia :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.