Alte știri din fotbal
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo » „Se întoarce Politic?”. Reacția lui Andrei Nicolescu
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Domnilor de la GSP dar chiar nu va este un pic rusine de cei care intra aici ??? din 27 de comentarii unu nu crede ceea ce scrieti voi aici !!!! Voi faceti articole din auzite pe marginea santului ??? Nu va ganditi ca lumea isi pierde timpul cu aceste articole inventate ??? Chiar credeti ca citeste vreun club ceea ce scrieti voi aici si pluseaza la acest TRANSFER !!!
Moare la Viitorul oricat v-ati stradui voi sa-l transferati
GSP si cei din fotbalul romanesc isi bat joc de populatia tarii !!! Prin aceste articole mincinoase !!! 90% din populatia tarii au frigederele goale iar voi vorbiti de sute de milioane !!!
Il transfera la fel ca pe Manea la Chelsea.
Nicaieri in presa spaniola nu apare nici macar o aluzie la oferta voastra "pe surse", stiri inventate, doar, doar s-o gasi cineva sa muste. Liga a treia din Spania este oricum peste cea damboviteana iar la prima echipa a Barcelonei sunt acceptati doar jucatori consacrati cu CV beton armat, ceea ce la Ianis nu este cazul.
Multumesc pentru aprecieri ! Am învăţat manevrele de la Decebal Rădulescu. ....
Dumnezeule,Hagi Jr sa refuze Basrcelona?Hagi al mare e constient ca progenitura lui supraevaluata nu va prinde niciodata lotul cel mare....Mi se pare un circ ieftin si grobian cu acest transfer.....totul e numai cancan ieftin de presa!
pe Marte nu l-ati transferat pe "print" ca pe pamant nu mai sunt echipe (mari) unde nu a fost dorit!!!!
si? pe cine mai cumpara? ii ia barcelona si pe coman si man ca sa joace extreme sau doar ianis mijlocas ofensiv? vai de stirile noastre
Dacă îl dă pe Ianis la Barcelona și se repetă lucrurile ca în ”episodul Fiorentina” cum să-l mai răscumpere Gică Hagi cu 20 milioane? Eu sper totuși că sursele GSP .RO dețin și alte variante (zeci, poate sute) dar ni le vor dezvălui la momentul potrivit. Până una alta, Hagi refuză hotărât Barcelona! Bravo, așa le trebuie!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.