Alte știri din fotbal
Olimpiu Moruțan, transferul iernii în Superliga, susține prima conferință de presă la Rapid
0
Răcit înainte de derby, Charalambous a anunțat o nouă absență cu CFR: „A simțit ceva la spate”
0
Pentru ISTORIE! A fost semnat actul pentru OZN-ul din inima României care va costa 64.000.000 de euro
0
Daniel Bîrligea, scos la vânzare » Impresarul atacantului de la FCSB, anunț major: „Pentru jumătate din sumă”
7
Știri din fotbal internațional
Insula cea mai mare de pe glob are 10% din populație fotbaliști legitimați și vrea în preliminariile Mondiale! » Răspunsul CONCACAF și replica pentru Donald Trump
0
Hansi Flick, înainte de alegerile de la conducerea Barcelonei: „Nu investim mulți bani, dar luăm decizii corecte”
0
Condiția pusă de Jurgen Klopp pentru a o antrena pe Real Madrid » La ce jucători s-ar putea renunța în vară
0
Chivu, contraatac la Mourinho: „Dușmanii fac gălăgie, dar mă bazez pe experiența mea din academia lui Inter”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Rușii, atac masiv cu sute de drone și rachete: au bombardat fabrica de ...
Libertatea
I. Stoica are o părere prea buna despre el însuși , chiar se crede ceva " Scula " de fotbalist ,dar a creat probleme pe unde a fost ; fcsb a renunțat la el ,la " U " Cluj si- a arătat adevărată fata de " Ifose și Fițe,de vedeta " ,aici la Sibiu se ia de antrenor ,când colo el încă nu a arătat nimic în fotbal ! Se crede și de 180 cm !? Dar el este încă mic ,f. mic din toate punctele de vedere !
Baiatul are ceva calitati,dar mai mult de o echipa de locurile 7-10 in Romania nu-l vad,mi se pare ca-i lipseste forta, viteza,modestia etc. E un jucator average care s a pliat la o echipa modesta,mai sus de atat nu poate.
Va face în Europa cât au făcut Pitu, Mazilu sau Rareș Ilie
Nu prea il vad capabil sa se impuna pe-afara... are cam multa aroganta.
Alt jucător umflat de presă
se intoarce rapid cu coada intre picioare la Mama-liga, nu e suficient daca mai prinde cite un sut la vinclu, ca sa faca fata in Europa, nici macar in B !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.