Alte știri din fotbal
Ultrașii Petrolului le-au făcut pe toate în Giulești: s-au bătut între ei, au afișat o scenografie spectaculoasă, apoi unii dintre ei au fost evacuați
0
CFR Cluj a anunțat transferul jucătorului dorit și de FCSB
1
Rapid - Petrolul: Două goluri în trei minute » Toate informațiile de la reporterii GSP
9
Claudiu Niculescu, prima reacție din postura de antrenor la Unirea Slobozia: „Nu o să dau vina pe trecut sau pe transferuri”
0
Știri din fotbal internațional
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Atacantul lui Sporting a rămas mască după accidentarea teribilă suferită de Antoine Baroan: „M-a lăsat devastat”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
Foarte bine! Va dati seama ce s-ar intampla daca ar fi lasate oile libere pe pasune?!? Daca vine nenea lupu'?!? Lupal cel Crudutz(a)!
STEAUA - PETROLUL, AZI, 19:30, DIGISPORT 1 niste amatori
tu chiar tii cu Steaua.dar jiji trebuia sa se indentifice cu Voda Lapusneanu. asa va trateaza.
sa fie si metoda lui Mourinho+Guardiola+toate zeitatile oculte ale universului, Steaua e PA... nu are absolut nicio sansa la un trofeu atat timp cat e jucaria unui om descreierat, un bufon sumbru cu minte de copil! Conditia obligatorie ca sa antrenezi Steaua e sa fii un yes-man si sa suporti toate rahaturile si presiunea pusa de mizeria asta, adulat de cei care fac ratingul GspTv... Stoichita incearca metoda Olaroiu, sa impace si varza si capra, sa-l duca cu zaharelul pe cioban, dar el nu constientizeaza ca intr-un final va ajunge si el umilit si cu nervii in pioneze, isi face doar rau singur!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.