Alte știri din fotbal
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Cristiano Bergodi, după ultimul meci al sezonului: „Conducătorii știu”
0
Știri din fotbal internațional
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Valencia - Barcelona » Lewandowski înscrie la ultimul meci pentru catalani
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Episodul continua... Desi nu joaca nimic si in fiecare an ,,pica'' pentru una -trei saptamani Ceahlau revine in divizia lui Sandu. Stau si ma intreb cum e mai bine pentru patron: Sa cheltui bani sa faci echipa, sau sa nu cheltui nimic tot anu si faci o ,,investitie" vara ca sa se gaseasca varianta sa ramai in divizia A
Gondola, trasura cu 2 cai albi, fetitze, chiolhanuri... Cica, s-a adunat de urgenta adunatura generala a frf la P. Neamt sa judece cazul valiza. Au "judecat" ce le-a pus porcanul ala de primar pe masa. si sub masa. si-n paturi.Geaba faci teatru daca nu ai actori. Decorul nu face puncte. Stau sa o vad si pe asta! Ceahlaul INCA O DATA cadorisita cu un loc in prima liga!? Rezultattele acestei politici se vor vedea la Euro: zero puncte, 15 goluri primite si unul marcat, probabil un autogol
sandu e in mare pericol daca repeta cazul lui rapid merita executat,a facut prea multe magarii,cu acolitii lui si banii lor mizerabili
daca se ajunge la asemenea mizerii,cu acordul lui sandu,atunci el trebuie asasinat,ar fi prea mare mizeria din ROMANIA
Este impotriva sportivitatii, impotriva spiritului competitiei ce se intampla ! Pai cum? Daca ai terminat campionatul intre ultimele 4 echipe, pici in B! FOTBALUL E UN JOC DE 11 CONTRA 11 PE GAZONUL VERDE! NU PRIN BIROURI, PRIN COMISII DE LICENTIERE SI ALTE MIZERII!! MI-E GREATA DE CE A AJUNS FOTBALUL LA NOI DIN CAUZA BANILOR !
Erau de asteptat asemenea magarii( ca doar traim in Romania),daca n-au reusit cu blaturile si arbitrii umbla la ... regulament.Sa faca un regulament in care sa fie decretat ca ceahlaul n-are voie se retrogradeze .In campionat poli-ceahlaul 4-0 si ceahlaul-poli 1-1 dar retrogadeaza Poli NU ? De aceea avem un asemenea campionat fara de valoare si ne facem de ras cand ajungem prin Europa. Rusine,rusine,rusine !!!!!!!!!
mare jigodie e pinalty asta. a retras el pt o zi toate ziarele de la evenimentul zilei ( cel reginal) pt ca scrisese ceva nasol de el. tzaranul asta de gheoghe stefan e in stare de orice. ziarul a fost retras la sfarsitul anului 2006. sa mai spunem ca traim intro democratie. e jale ce se petrece la noi. chiar nu va e rusine sa jucati 2 ani la rand in divizia a fara sa aveti dreptul? pun pariu ca daca va lasa in divizia a la anul air retrogradati pancotelor
Numai la noi se pot intampla astfel de lucruri Cine a picat inseamna ca a picat ca e slaba, nu face fata la liga I, deci daca trebuie sa vina cineva sa ocupe locuri ramase libere dintr-un motiv sau altul, trebuie sa fie echipa din liga II - urmatoarele din clasamentul final
nu mai puneti bre botu la ce zic astia de la gsp.acu is in lipsa de subiecte si cauta scandal din orice.Nu va lua nimeni locul iasului iar ceahlaul va ramane in liga 2.asa e corect!
bai fratilor eu zic asa la inceputul campionatului sa se spuna cine retrogradeaza ca vad ca baietii aia de la iasi au jucat debgeaba sau buzau e incredibil ce se intampla la noi aia de a afara au datorii de ar trebui sa i trimita direct in C dar la noi pana nu dispar toate jigodiile nasu comandantu si pinalty nu are cum fotbalul romanesc sa se indrepte
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.