Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
SILA, SCARBA, LEHAMITE, RUSINE, MIZERIE, HOTIE; TOATE INTR-UN CUVATNT INSEAMNA ROMANIA.
Suntem in U.e de atatia ani si voi vreti fotbal cu 11 boschetari si un camp sau cu datorii de 2 milioane. Sa va fie rusine, ca aveti bolizi si nasul pe sus.
rectificare "considerente"....si inca o idee : cat timp in fruntea fotbalului romanesc vor fii 2 mafioti ,sandu si dragomir,nu o sa realizam nimic notabil sau poate cu un noroc chior o performanta ceva.
ceahlaul, steaua sau prefab modelul. Au retrogradat pe sportul si erau pe 3. Apoi, singurul oras care mentine moldova pe linia de plutire e Piatra Neamt. E cel mai frumos oras si cel mai cautat. Lasati-ma cu iasi ca stau de ani buni in el si numai noi stim ce tiganie si saracie e la 500 de m de strada principala ( independentii )
pinalti dute la cules capsuni in spania poate itzi faci si acolo pile....esti un corupt ....
aLeKo te legi de Ploiesti precum magarul de bata....ce daca aveti oras frumos ??? asta este un criteriu sa jucati in prima liga ??? ani in sir ceahlaul a fost un monument de rusine in fotbalul romanesc prin blaturile si arbitrajele prestate acolo !!!! acum jucati fotbalul cel mai prost din liga si doriti sa ramaneti acolo pe niste consierente idioate precum o intarziere de plata la buget.rusine.mizerabile blaturile din final de campionat cu bistrita si vasluiul,ultimul loc era pentru voi.
Ceahlaul să ramane in B...acolo ii e locul din sezonul trecut...
ceahlaul pt neamnt sa se uite la ei in curte mai ales tilicaru de la ceahlau sunt cam retardatzi.....ceahlaul sa se plimbe cu barca prin padure impreuna cu cei care sunt la conducere ..ciocu mic ca vine un pitic
m'am saturat de mizeriile astea...cum e posibil sa retrogradezi 2 ani la rand si sa joci tot in liga 1??? atata timp cat vor vi sandu si mitica in conducere numai marsavii o sa fie....moldovenii astia prea sunt favorizati...vezi japca vaslui-otelul si acum vor sa retrogradeze iasiul care isi merita locul in liga 1 deoarece cu bani putini au jucat fotbal(nu ca ceahlaul) ca asa vrea porcu' de pinalti. in serie b cu voi milogilor. p.s. sunt stelist
In locul vostru mi-ar fi rusine sa mai deschid gura.Ciocul mic ca ati facut Moldova de rìs.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.