Alte știri din fotbal
„De-asta m-am supărat atât de tare” » De pe patul de spital, Mircea Lucescu rememorează ce s-a întâmplat înainte și după leșin: „Gata, s-a terminat”
0
„Lui Mircea Lucescu să îi vină mintea la cap și să se potolească!”
0
Dinamoviștii și rapidiștii strâng rândurile pentru Mircea Lucescu: „Asta a dat totul peste cap”
0
„My Giant” » Cel mai înalt fotbalist din Superliga a apărut la Dinamo: „Nu e photoshop”
1
Știri din fotbal internațional
El este favorit să o preia pe Tottenham » Cine îl poate antrena pe Radu Drăgușin
0
CAF cedează în scandalul Cupei Africii pe Națiuni: „Vom respecta orice decizie TAS” + demisie în conducerea Confederației: „Am reușit să clarific suspiciunile care au fost îndreptate asupra mea”
0
Ofertă pentru Lewandowski » Îi propun un salariu de două ori mai mic!
0
Gazzetta dezvăluie unde ar putea juca Mohamed Salah în sezonul viitor: variantă surprinzătoare
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
AUR scade în sondaje, iar partidul lui Ilie Bolojan continuă picajul pe ...
Libertatea
Asta si cu Chiriches garantia succesului :)))
" ... fostul fotbalist de la FC Botoșani fie va rămâne o rezervă și în stagiunea următoare. " OK, "corifeilor" ..., FIE! Si daca nu "ramane rezerva", FIE ca ...CE?! Bravos natiune! Ati ajuns, voi cei 3, sa va exprimati ca noii angajati, aia de-i primiti doar ca-n B.D.! Unii au "frati mandatari", pe altii ii recomanda" vocea si talentul!"... . Rusininca e prea putin spus! Limba romana este grea, mai ales cand "alergi" sa publici 2-3 articole pe zi, avid dupa clik-uri=bani!
Dacă n-aș știi ca ești ironic, poate te-as crede, dar asa, nu-ti pot spune decat:"canta la alta masa", poate te crede cineva!
Nu le-am marcat gol pentru ca am sacrificat Conference pentru campionat. Uniți spre titlul 27.
DACA avea macar 30-32 de ani , il mai foloseai 3-4 sezoane, dar la 35, oricand se gandeste la retragere ! poate gratis ...
Nea Gigi cu banii pe care-i dai pe Armas, cumperi ambii fundași centrali de la Silkeborg.Sunt și mai tineri și nici nu le-ai marcat gol în doua meciuri.
Ce prost!Nu-l imaginam pe Gigi asa tăntălău.Il știam, dar nu-l imaginam în halul asta!Dai afara un fundaș bun pentru Campionatul României și aduci altul, căreia România i-a marcat 5 goluri în meci amical.Ce o zice Pandele în sinea lui:ma, dar prost naș mi-am ales!Și îi mai ia și bani pe el, sunt convins
Da, dar nu da bine cu capul!
E mult doua luni!După doua-trei meciuri!
Ia toți boșorogii și pe urmă te plângi că nu iei campionatul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.