Alte știri din fotbal
Filipe Coelho a găsit avanatajul celor de la CFR Cluj înainte de meciul din Gruia: „Suntem pregătiți”
0
Radu Petrescu se întoarce la centru în Superliga! CCA i-a redus suspendarea inițială
0
Echipele de start în Steaua - Sepsi, în Ghencea, la 40 de ani de la Sevilla » Covăsnenii pot face un pas uriaș spre promovare
0
Turcii anunță: Vlad Chiricheș, primul transfer pregătit de Mirel Rădoi la Gaziantep
0
Știri din fotbal internațional
David Beckham a vorbit la superlativ despre antrenorul momentului: „Nu s-a mai văzut așa ceva”
0
AC Milan a pus pe lista de transferuri vedeta echipei
0
Uluitor ce se întâmplă la Real: Tchouameni și Valverde s-au bătut și astăzi, după incidentul de ieri! A ajuns la spital să fie cusut!
0
Monchi, înapoi în La Liga! Destinație-surpriză pentru fostul director sportiv al Sevillei
0
Lifestyle
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
1
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Trump forțează finalul războiului cu Iranul. Detalii din oferta de pace de ...
Libertatea
Lideri religioși avertizați să „se pregătească” pentru dezvăluiri despre ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
Inca un articol facut pe genunchi ))) marca gsp... 1 ianis *** are doar un singur meci...adică 20 min in care a atins mingea o singura data si a pasat.o la primul adversar...NU " a jucat de cateva ori si a avut evolutii foarte apreciate..." a avut 2-3 goluri la echipa sub 18 ani..Acolo si eu dau 2 goluri /meci...2...cristian manea a jucat in primele 2 meciuri ale lui Rednic la Mouscron...Nu titular meci de meci si cu evolutii apreciate...vai de postarile voastre...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Jurnalisti de gesepe...vedeti ca in titlu aveti anul 2007 ;) Tot vechi ati ramas si neatenti ca intotdeauna...
Eu inca il mai astept pe Ovidiu Herea sa explodeze desi e la 33 de ani.....sau pe baiatul ala tot de la rapid care a fost transferat in Germania. Oare ce se mai aude de el? A explodat pe undeva?
O să explodeze petardele....
...numai Vladimir Screciu promite sa devina fotbalist...I.Hagi deja sa a ratat ...este rezerva la Primavera ...
Cum e Dragomir cu 2 clase peste el, cand ambii joaca la juniori iar Ianis a fost fenomenal la Primavera?
nu e frumos , ati inceput anul cu strambul , despre Patrick Petre - nimic ? unde va e deontologia profesionala ? asa incurajati marile talente ?
Mai oameni buni tot o dati cu Hagi , dar el saracu joaca la tineret ,,Dragomir e cu 2 clase peste el, dar vorbiti numai de Hagi si sant multi tineri mai buni ca Ianis.
Se intampla si la jucatori cu experienta...of,iar imi aduc aminte de Prunea...
Cred ca nici el nu stie daca joaca la Steaua s-au nu ! Oricum baiatul ala e un talent,pacat ca Reghe nu il joaca mai mult.Idem pt.Enceanu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.