Alte știri din fotbal
Fostul căpitan din Bănie știe de ce are nevoie Universitatea Craiova în lupta la titlu: „Asta ne lipsește”
0
Varga e optimist înainte de derby-ul FCSB - CFR Cluj: „Sper să-l văd pe lista marcatorilor”
0
FCSB - CFR Cluj, derby-ul rundei de pe locuri de play-out » Echipele probabile
0
Primul diagnostic după accidentarea lui Ștefan Baiaram » Cât ar urma să lipsească
0
Știri din fotbal internațional
Contraatac în negocierile pentru Drăgușin: „Președintele a dat undă verde” » Tottenham reduce pretențiile
0
AC Milan și-a securizat un titular până în 2031: urmează anunțul oficial
0
Harry Kane, luat peste picior de Augsburg » Gluma care a „incendiat” netul
0
Alanyaspor - Rizespor, duel la mijlocul clasamentului în Turcia: ce se întâmplă cu Ianis Hagi și Umit Akdag
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Moarte la ofertă? Pericol uriaș ascuns în medicamentele vândute ilegal pe ...
Libertatea
pai de putut poate semna maine si cu Manchester...ideea e ca la a cata ekipa:)))) e mai bn pt el la rapid;)
redDog, si de ce ma rog nu crezi??? va credeti vreo mare trupa, vreo mare scula in bascula??? daca nu erau hotiile stil Dinamo, voi nu aveati decit un sfert de campionat cistigat in istoria voastra penibila. Sunt MUUUUULTI fotbalisti care au refuzat Dinamo si au venit la Rapid, asta MAI ALES dupa 1990 ca inainte... era "putzin" mai greu... stii tu.
iar pt postul de fundas dreapta,tinand cont de relatiile dintre cluburi,tot de la porto,proaspatul transferat fundas dreapta:Miguel Lopes,22 de ani,1.82 cm,nu se prea pacalesc cei de porto,cum obisnuiesc certi tovarasi(vezi sichitiu)
mi-e greu sa cred k helder va ajunge in romania,fiind un titular la nancy...inca astept o propunere din partea clubului rapid,pt postul de consilier pt transferuri...ca prima propunere pt azi:Wason Rentería,atacant de picior stang,24 de ani,1,86,columbian,anul trecut a fost imprumutat la braga,pt care a marcat 3 goluri in cupa uefa
tu habar nu ai ce e efectul doppler :)) ai auzit poate doar in stargate
o singura vorba am pt maidanezi:din mistoul nostru s-a nascut emblema voastra!!!restul e...cancan
ma refeream la Christian Doppler :)) dar ma rog
vad ca nu am adversar pe masura :D deci te-am pupat bai spartASS hai ciao
spre deosebirea de tine , pt mine nu reprezinta doar simple neologisme :D oricum , te intreb, daca tu esti caine, mama ta ce este :D?
tu in afara de sa faci referire la rebu, mailat etc nu stii altceva....se pare ca esti la nivelul lor de inteligenta bai ave spartuss
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.