Alte știri din fotbal
Supercomputerul a dat calculele peste cap după prima etapă » Cum arată șansele la titlu în Superliga
0
Graovac nu e singurul care „s-a rupt” » Alt titular de la FCSB are mari probleme: „Corpul plin de traumatisme”
0
Lovitură înainte de Turcia - România: omul de bază al lui Lucescu e OUT?! » Primul verdict al medicilor: ligamentul colateral e afectat
0
Mario Camora, laude la adresa rivalei: „Au cel mai bun lot și jucători de calitate”
0
Știri din fotbal internațional
Rațiu intră și o resuscitează pe Rayo! » Notele primite de internaționalul român
0
Situație limită după criza de nervi a lui Chivu! » Cine va sta pe banca tehnică la Inter în meciul de duminică?
0
Antonio Cassano a dat verdictul în Serie A: „Inter mai poate pierde titlul numai dacă îl readuce pe Inzaghi! Jurnaliștii din Italia nu merită oameni precum Chivu”
0
Lotul lui Ancelotti pentru amicalele cu Franța și Croația » Absență de marcă cu doar trei luni înaintea CM 2026!
0
Lifestyle
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
2
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
3
Cristian Popescu Piedone a recunoscut că a condus 10 ani fără permis de ...
Libertatea
FBI avertizează: Dacă ați descărcat aceste jocuri, este posibil să fi fost ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Cum riscă Autoritatea pentru Reformă Feroviară să piardă o dispută la ...
Libertatea
Vad aici tot felul de comentarii ale suporterilor echipei de militieni si securisti...mars la voi in coteț...vedeti-va de securistul de ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tamas joaca si portar?! Ca asta e cea mai mare problema a Stelei, fundași dreapta mai găseam ...
papp??? aoleuuuuuuuuuuuuu.....hai cu enache mai repede
A fost facuta o oferta clara pentru enache. Ce semne sa mai dea steaua? Probabil asteapta raspunsul lui niculae.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.