Alte știri din fotbal
„Nu cred că nu a fost un meci bun!” » Gâlcă anunță noi măsuri dure: „Vor juca doar cei care pot să alerge”
0
Singurul oltean care poate încălca ordinul dat de Rotaru: „Coelho este o surpriză pentru mine”
0
Bancu are un singur obiectiv, după victoria cu Rapid
0
Filipe Coelho s-a referit la noua achiziție: „Nu eu l-am adus” + Are o nemulțumire
0
Știri din fotbal internațional
Nemaivăzut: arbitrul Danny Makkelie a primit un telefon în timpul finalei Cupei și s-a dus să răspundă
6
Pep Guardiola, concluzii după City - Arsenal: „Realitatea e una singură”
1
Mikel Arteta spune unde s-a făcut diferența cu City și ce-i rămâne de făcut lui Arsenal
1
GAME ON! Manchester City a bătut-o pe Arsenal și finalul sezonului în Premier League devine dramatic
13
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Judecătoare de la Tribunalul București bănuită că a folosit inteligența ...
Libertatea
Înjurături și amenințări la un meci de fotbal. Mama unui jucător a dat ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu se bazează pe discuții cu Nicușor Dan, după ce-i va retrage ...
Libertatea
Dar na... va inteleg. Fanii otelari,aflandu-se la primul lor campionat castigat de echipa favorita,recurg la asemenea gesturi.Prea fericiti si mult prea prosti.
Pai na ... nici macar n-ati avut meci cu Steaua,ca sa aveti motiv sa scandati asa ceva... dar ce vrei,taranime!
noi suntem antibucuresti, mai ales anti steaua si anti dinamo. de rapid nici nu-i bagam in seama sunt pre mici pt noi.
da este adevarat, tot stadionul a scandat impotriva stelutei. Antal a venit si a salutat galeria si spectatorii din tribuna, cu deja celebrul salut: "M.... steaua, M... steaua" ce vreati sa faca, sa nu asculte de suporterii de pe stadion, atflel nu stiu ce se intampla....... el inca este jucatorul Otelului, si daca ar fi sa plece, asta e, pt orice, la mai bine tot inainte. si daca va fi sa plece la steluta isi va face treaba as cum stie el mai bine. dar ceea ce nu cred ca este asa de slab la minte sa aleaga steaua. mai bine ar pleca la cfr, si poate facem si un schimb de fotbalisti. dar cred ca mai mult ca sigur va mai ramen la noii cel putin 2 ani, are timp sa joace si al alte e
Gresesti.Vezi tu,din pacate cei care si-au dat viata in 89` se pare ca si-au dat-o degeaba,pentru ca tot idealul lor a fost furat.
Nu tin cu Steaua,dar trebuie sa recunosc ca otelarii dau dovada de lipsa de comportament.De ce sa scandezi impotriva Stelei cand tu n-ai nici macar meci cu ei???? Asa nu o sa ajungem nicaieri,si ne mai miram de ce suntem priviti in Europa asa cum suntem.
Dupa analfabetismul tau se vede cat de mult citesti. Alt semn de punctuatie in afara punctelor de suspensie chiar nu ai invatat? Sau faptul ca o propozitie/fraza se incepe cu litera mare? Halal om citit. In alta ordine de idei, baga-ti mintile in cap (nu ca ai avea ce). Au trecut 22 de ani de la revolutie. Trebuie sa fii cretin sa mai crezi idioteniile pe care le scrii tu. Ar trebui sa vedem in tribunele Stelei si ale lui Dinamo numai bosorogi de 80 de ani daca suporterii lor ar proveni doar din acele vremuri.
Mai frustratule,stelisti sunt in toată tara si normal ca se uita la tv,ce ai vrea sa fac saptaminal 1200 km ca sa vad Steaua? Dacă locuiam in București fi siguri ca mergeam la meciuri!!!! Si ia nu va mai legati de Steaua căci numai un om frustrat se leagă de capra vecinului!!!!
pai nu stii ce inseamna comunismul si cum a intors mintile oamenilor... de aia avem 4...5 milioane de stelisti toti televizomani... iar stadioanele sunt aproape goale... de aia ... ca nu s-a spus adevarul ... ca nu s-au retras titluri ... si treim intr-o "scaldatoare" continua cu beecali al vostru... marele europarlamentar... si altii ca el... vorba lui Dinu catre un fotbalist incult...pune mana si citeste ca nu s-a interzis cititul...
Pe cine dracu mai ia Gigi ??/chipciu tames sepsi wesley cocis varga moraes dananae varga ....propun sa scrieti ca gigi ia toata liga si sa joace singur poate atunci castiga campionatul.in loc sa scrirti despre lucruri serioase editait numai prostii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.