Alte știri din fotbal
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Start de partidă
0
Liga 2, etapa #16 » Puștiul cedat de FCSB a făcut show la Reșița + Steaua, ciuruită în 30 de minute. Clasament după 8 meciuri jucate
5
Csikszereda, presiuni diplomatice pentru anularea amenzilor dictate de FRF. Primele efecte s-au văzut deja!
3
Șoc la Rapid! Gâlcă și-a exclus din lot vedeta pentru acte de indisciplină! » GSP a aflat ce s-a întâmplat
6
Știri din fotbal internațional
Heerenveen - PSV, șansa desprinderii pentru echipa lui Dennis Man » Românul este titular
0
Thomas Tuchel a criticat tragerea la sorți pentru Cupa Mondială din 2026: „Nu avem nevoie de așa ceva”
0
Final incredibil în Aston Villa - Arsenal și lupta la titlu în Premier League e relansată!
1
Patronul fostului club al lui Mogoș și Papp a vrut să se sinucidă! » „Delictul perfect” evocă falimentul echipei
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
4
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
cred ca DOBRIN si HAGI erau cam de aceeasi statura cu "subiectul" si au debutat la o varsta mai frageda ... oare au fost fotbalisti?
Are...intre viteza de reactie si viteza de deplasare, fuleu, este un pic de...mare diferenta.
Eu te-am bagat in seama si probabil ca si altii ca mine. Comentariile realiste si mai ales de bun simt sunt apreciate, inevitabil as indrazni sa spun, de marea majoritate a celor de pe forum, chiar daca nu-ti dai seama.
tot presa greseste atunci cand provoaca bombe ce nu tin de nici un fel de realitatzi. inteleg sa-i dai unui copil atentie atunci cand debuteaza intr-o maniera convingatoare pe durata unei partide, chiar si-atunci putina retinere din partea presei nu strica, fiindca lui valceanu nu-i foloseste la nimic aceasta "bagare in seama". eu am comentat saptamana trecuta ceva vizavi de problema cu fizicul, talia la acest copil, insa eu sunt un simplu cititor si nimeni nu baga in seama ceea ce spune unul ca mine, dar un ziarist trebuie sa fie mai reticent atat la laude cat si la critici, mai ales in situatii din acestea cum este cea a unui debutant aproape copil.
Oare se transmite turneul ala?
Doar un jurnalist ar scrie asa ceva. Cei de aici nu prea.
Mai prost decat prevedea legea, ignorati astfel de scursori.
Probabil ca esti Mourinho sub acoperire, daca ai reusit sa citesti un jucator asa de repede! Ca sa te multumeasca pe tine, trebuia sa dea 3 goluri in alea 15 minute! Oricum, daca stateai tu in zid, cu siguranta ca nu mai marca! Doar ce te vedea si suta direct in tribune!
A fost blat, nu? S-au pus aia aiurea in zid, ca asa era intelegerea, sa dea 3, sa iasa la golaveraj. Sau ca sa-i creasca pretul lui Valceanu? Ar trebui sa depui un cv la ghesepeu; se cauta aici indivizi cu imaginatie. De scris si citit, vad ca stii, nu mai ai nevoie de nimic altceva.
Rostul era ca sa ne dam noi seama, pt a mia oara, ca la ghesepeu lucreaza doar niste amatori care au ca singur scop starnirea de scandaluri, la umbra "marelui jurnalist" care este Tolontan. Ziarul asta se foloseste de un nume faimos pt a-si vinde cacaturile ieftine. Numele e "Gazeta Sporturilor", desigur, nu Tolontan (sa nu cumva sa faceti confuzia asta ridicola).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.