Alte știri din fotbal
Slovacia - România, meciul consolării, cu gândul la Mircea Lucescu » Echipa probabilă a „tricolorilor”
0
Ministrul Apărării, despre Steaua: „În această săptămână anunț metoda prin care eliminăm bariera promovării”
0
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo se implică! Nu-l vrea lângă Messi pe fostul coechipier de la Real și Manchester United
0
Au dat afară selecționerul cu 79 de zile înainte de Campionatul Mondial!
0
Cere ca jucătorii lui Arsenal să fie suspendați după ce au „dezertat” de la naționale!
0
Dzeko, ironic: „Nu mai e Italia de altădată. Dacă le-a fost frică de Țara Galilor...”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Resursa rară găsită în vechile mine din Apuseni. Ignorat mult timp, telurul ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
ferfelea,curelea,si ceilalti, au retrogradat mereu mathematic si fotbalistic cu sportul . din pacate, puteam sa jur ca asta va face negoita. jucatori luati liberi dupa litigii si retrogradari de la Iasi,severin,sportul,ceahlaul,etc.
mai grav e ca nu a fost una de om, ci una de catâr!
proasta pula a fost la curul ma-tii
Nu ii stiu pe baietii astia, dar daca astia ar fi fost asa buni, sportul nu era chiar asa pasta!
Tu esti prost sau doar te prefaci? Ce personaj din fotbalul romanesc crezi tu ca poate macar aspira la primele doua locuri de "cele mai penibile si morbide personaje din fotbal", in afara de Gigi Becali si stoica mihai?
Dolha,Astafei, Neagu, Nistor, Herea,Takayuki Seto si Jeremy Bokila sant jucatori cu care putem spera la titlu si invinge Steaua, nu jucatori de la Sportul.
Din cauza socului stirii cu Rapid , cea mai tare gluma de ieri a fost trecuta cu vederea , avand in centrul penibilului pe NEACOITA si FC RUSINEA ROMANIEI 1948: -nepotului generalului de Securitate Lake, a oferit lui Contra salariul de 2500 E /luna pt a prelua banca lui FC RUSINEA ROMANIEI 1948 . De mentionat ca in acest moment Contra este platit de Petrolul cu 10.000 E /luna . ___________________ Hahahahahaha sa radem cu Rusinea Romaniei si nepotii celor care au ciordit toata valuta Romaniei in 1990 . :)))))))))))))) Neacoita si FC RUSINEA ROMANIEI 1948 cei mai penibili din prima liga .
Mai bine luam jucatori direct din liga a IV-a, adica de la Rapid!:))
Daca o sa cumparam 4 jucatori (Beţa, ŞerbanF,erfelea şi Lazăr de la Sportul ) o sa jucam unde joaca ei , nu in europa league sau CL. Astia vin poate pentru Dinamo 2.
Dinamo își face echipă, de C.League !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.