Alte știri din fotbal
La instalare, Gică Hagi a oferit un moment emoționant: „Mircea Lucescu m-a dorit, e profesorul meu!”
0
Durata contractului lui Gică Hagi la echipa națională a României și obiectivul setat de FRF
0
„Oricând m-aș întoarce” » Adrian Mutu nu exclude revenirea la Rapid: „Nimeni nu a terminat mai sus decât mine”
0
Gheorghe Hagi, prezentat ca noul selecționer al naționalei României: „Jucătorii trebuie să știe să atace”
9
Știri din fotbal internațional
Alvaro Arbeloa, atac la „fluierașii” spanioli: „Titlul? La ce ni s-a întâmplat cu Girona e mai ușor să luăm Liga Campionilor”
0
Ce nebunie! Fotbalistul Veronei s-a bătut cu un fan după meci, dintr-un motiv aiuritor
0
„Regina twerk-ului” s-a îmbrăcat în alb-albastru și a venit pe stadion să-și susțină soțul
1
Un nou scandal la Real Madrid?! » Patru jucători ar fi refuzat să facă deplasarea la meci
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Ilie Bolojan va da afară din Guvern toți oamenii PSD, secretari și ...
Libertatea
Misterul originii moților din Munții Apuseni. Urmași ai dacilor, romanilor ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu se bazează pe discuții cu Nicușor Dan, după ce-i va retrage ...
Libertatea
Un betiv notoriu
eavilmothman: p la 8 juma? dam o plimbare si apoi bem cv? ReMuS: ce plimbare ReMuS: sunt rupt eavilmothman: dc?) eavilmothman: hai ba ca ninge eavilmothman: ReMuS: am stat azi numai in pat eavilmothman: esti racti? ReMuS: ceva de genu eavilmothman: eavilmothman: ba o sa vb si cu coman eavilmothman: nu t superi daca vn, nu? ReMuS: nu mah
Scuze ca am uitat: Respect marelui fotbalist Ilie Balaci si Hai Universitatea! PS Eu ca suporter sunt de partea lui Mititelu indiferent ce face cu echipa... Siiii......mai bine in B decat sa ma vand la dusmani Asa suntem noi (majoritatea) mai bine bcbubrbves decat sa muncim... Un an 2011 cat mai bun atat gloriilor Craiovei cat mai ales echipei de acum
Ma mir mai nea Ilie..ca prin baruri cred ca te mai intalnesti cu ei. Ai putea fi de ajutor ca scouter..cred ca ai ochi sa vezi niste tinere talente. Nu vorbesti mata cu seicii sa vina sa faca din Craiova un mic Mancester City?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.