Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Ilie Dobre era pe departe cel mai prost de la "Minut cu Minut", el comenta un meci vazut numai de el, care nu avea nici o legatura cu realitatea din teren. Acum, de cand toata lumea are televizor, nici nu mai stiam ca mai exista transmisiuni radio ale meciurilor de fotbal, cred ca au audienta zero.
nu imi dau seama cum menegerul care se ocupa de a1 sau producatorul care se ocupa de trasmiterea meciurilor live si aici ma refer la romania-belgia poate sa accepte asa comentatori slabi si aici voi credeti ca ma refer la cel care a debutat si a tot spus "Olandezii",nu prieteni nu ma refer la el ma refer si la CHELTUITORU ca asa il cheama pe ala vechi..Dumnezeule voi si daca transmiteti o finala de champions L. zici ca e meci de antrenament.slab protv e cu 10 clase peste voi.tot timpul m-am intrebat dece protv are ceva in plus fata de voi?hai ca la emisiuni inteleg ,dar daca pana si la comentatori va da clasa....nu stiu nu e frustrant?P.S : urasc sa ma uit la meciurile comentate
Dobre e cel mai mare ttembel posibil . Nu degeaba l-au dat afară in ”90. Imi aduc aminte că pe vremuri , cand meciurile se ascultau numai la radio , Minoiu , Ghițulescu , Soare sau Dan Voicilă care coordonau transmisiile , nici nu-l băgau in seamă pe acest olligofren !
:)))
dar recordul de la celta vigo cu fc arges nu il amintiti scorul a fost 7-0 numai ilie a vazut gol in rest eu un bun profesor de istorie dar ca si comentator a ramas la nivelul daciadei cind trasmitea ceonici duminicale
Am uitat sa mentionez ca foaia era dictando :))))))))))))
Un mare bolovan ! ://www.youtube.com/watch?v=F92qbswT7To
Hai ma, nu fiti rai! E un personaj pitoresc al radioului romanesc. Mie personal imi aduce aminte de copilarie cand nu exista internet si televiziune prin cablu si ascultam meciurile la radio, faceam clasamentu cu pixu si foaia ... Doamne, ce vremuri ... :D
Asta seamana cu recordurile unora de pe la tara care fac cel mai lung carnat din lume sau cea mai mare mamaliga...Pe cine intereseaza asa ceva ? Cu atat mai lung mugetul lui Ilie Dobre.Eu nu l-as asculta nici daca ar pronunta cel mai scurt "Goool" ! Va faceti de ras cu articole de acest gen.
Sincer acum, nu ştiu cui folosesc asemenea recorduri...Nu văd absolut niciun rost ca la un asemenea meci între 2 echipe slabe să aibe o asemenea manifestare care ar fi de înţeles eventual la un meci al naţionale la un campionat mondial undeva prin semifinale dacă reuşim să dăm golul victoriei în minutul 90+4...Noroc că nu mai ascult la radio meciurile pentru c-aş închide sonorul, chiar ar fi enervant...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.