Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
3
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
8
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
0
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
4
Știri din fotbal internațional
Verdictul specialistului la faza de care se leagă fanii Barcelonei
1
Atletico Madrid merge în semifinalele Ligii Campionilor, după o dublă de poveste » Cholo Simeone, coșmarul Barcelonei!
26
PSG, victorie pe Anfield în Liga Campionilor » „Balonul de Aur” a rezolvat calificarea în semifinale
3
Înfiorător! Fermin Lopez, KO: imagini greu de privit cu sângele curgând șiroaie
2
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
14
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
România amână să primească 6 miliarde de euro: de ce tărăgănează Guvernul ...
Libertatea
Cine este cu adevărat femeia care i-a dus lui Trump meniuri McDonald’s la ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Alexandra Căpitănescu a cucerit publicul din toată lumea. Reprezentanta ...
Libertatea
Echipa institutului de gerontologie Ana Aslan din Cluj se mișcă sub viteza limită admisă pe terenurile de fotbal!Ținând cont ca au mari probleme de acuitate vizuală cred că trebuie dotați cu ochelari tip fund de sifon (Juricic ,Jefte)Apoi ar trebuii ca cineva să le arate unde este poarta adversă căci ei joacă pe spații libere adică tot inapoi!Eu nu îmi pot explica de ce mai cheltuie domnul Varga banii!Nu,i-a explicat nimeni că jucătorii liberi de contract și de liga a treia sunt și liberi de fotbal? Nene vinde cam ce mai poți, poate, poate mai faci un milion două și părăsește fenomenul căci in vecii veacurilor nu te vei mai apropia de titlu!Este o echipă penibilă, fără idee de joc, trasee, jucători lenți, blazați, uzați, veșnic accidentați, luftangi, obosiți de la incalzire, cărora minge li se pare că este bau-bau! Domnule Varga dacă vrei să mai continui trbuie sa schimbi lotul in proportie de 90%și nu cred că mai aveți nici resurse și nici rabdare! Un sfat!Căutați-vă un antrenor cu staif, căci veți cădea pe topogan precum Sepsi!Veți vedea in meciul cu Farul căci am dreptate100%
Birligea e unul dintre singurii fotbalisti romani care ar face fata intr-in campionat in care se alearga. Bun, rau, oricum e el, mi se pare ciudat sa vorbești de rau tocmai de Birligea care e intre aia. 2-3 cu calitati
Cea mai mare greşeală la Cluj este Mandorlini.
Pe Birligea sa-l folosească la tuns iarba, ca acolo probabil se pricepe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.