Alte știri din fotbal
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Detaliul din lotul lui Dinamo: ce se întâmpla când s-a câștigat ultimul titlu + Puștiul de la FCSB care a bătut recordul
0
17 milioane de euro la Dinamo » Anunțul făcut de oficialul clubului
0
Audi pentru staff, Volkswagen pentru jucători » Dinamoviștii și-au luat azi în primire noile mașini
2
Știri din fotbal internațional
A câștigat eventul cu Universitatea Craiova și a semnat cu echipa lui Mirel Rădoi! Primul transfer în străinătate pentru român
0
S-a întors accidentat de la Mondial » Lovitură pentru Barcelona: Frenkie de Jong va fi indisponibil patru luni!
0
Starul lui Liverpool a făcut show la nunta „ca în România”
0
Antrenorul din Superligă care a anticipat corect marea dezamăgire a Mondialului mai face un pronostic: „Aceasta e finala!”
2
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
4
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
ba iliuta, cei patru joaca la fcfcsb, nu au treaba cu steaua..
Ilie, tu zici de Morutan? Serios? Nici macar in gluma nu se vorbeste despre acest prost Morutan ca fiind fotbalist, necum unul bun... Nici macar nu are voie sa faca sport, e stramb din cap pana in picioare, are niste picioare scurte si strambe cu care nu poate alerga, inoata pe uscat cu labele lui de gasca. E asa de stramb ca pana si fata ii e ca un plisc, caz unic mondial. Daca exista medicina sportiva in tara asta, nu i se permitea sa faca "sport"... In plus, e o catastrofa pe teren, sta numai cu capul in pamant si nu vede jocul, e lenes, gras si lent, foarte stramb, nu poate suta, nici din 6 metri, nu poate marca, nu a marcat niciodata, nu poate pasa, decat eventual cativa metri in lateral, nu poate dribla deloc, nu a depasit niciodata un adversar cu mingea la picior. E si foarte foarte prost, s-a vazut cu Ucraina... Poate mai iei si tu o ciorba de la nea gigi din cand in cand, ca altfel nu se explica de ce aberezi asa de des si numai in favoarea lui...
Ma întreb dacă patronul de la Ajax este și el tot oier....
adevarat
Pe lângă talent, aia de la Ajax mai și aleargă, au și creier și au și...antrenor/antrenori. Doar cu talentul, mori speranță!
Tare ilie asta cu steaua lui, bate campii omul dar e simpatic.
Nu e mai simplu ca FCSB sa fie FCSB de Romania? Ce are echipa asta in comun cu Ajax? Parca voia sa copieze stilul tiki taka acum cativa ani. Acum vrea sa fie Ajax. Esti varza cand nu sti cine esti si singura ta strategie e sa incerci sa fii ca altii.
Iliutza are si el ceva salariu de la Jiji altfel ar spune adevarul.
da prostule,aveti fata la fel cum ati avut fata de finala cupei uefa dar v-au picat macaroanele greu la stomac.apropos de macaroane,respect massimo maccarone.
Vrem articole despre liderul campionatului
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.