Alte știri din fotbal
Arena Națională are pierderi colosale, Ciprian Ciucu ia măsuri » FRF și LPF, băgate în ședință
0
Joyskim Dawa, tot mai aproape de plecarea de la FCSB
0
Gigi Becali, prima reacție după conferința lui Radu Miruță: „Am vorbit cu ministrul. A intrat în peștera cu tâlhari!”
7
După Craiova, încă un club din Superliga protestează la adresa modificărilor la Legea 4
0
Știri din fotbal internațional
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
1
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius apar împreună în noua reclamă cu trimitere la Campionatul Mondial: cine câștigă „jocul”
0
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Suporteri irakieni atacați pe aeroportul din Dallas înainte de Campionatul Mondial: „Nu veniți! Aici e America”
1
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
acest alibec este o gloaba. paradoxal, avand in vedere ca arata a porc!
Să-i spuneți lui Mister ca doar primul nasture de la sacou se încheie. La el e taman pe dos.
Daca era top -class nu prindea contracte la echipe ca FARUL sau pe la arabi. E bun pt noi, pt nivelul nostru!
Vremea lui alibec s.a cam scurs....
Spera sa fiu chiar eu, zise Vardy cu falsa modestie.
Si Watson cine e , MMul ?
Se stie ca Ilie ba are ochelari de vedere, ba n-are, in funcție de costum. Dar oare o fi văzut bietul optar vreun blat? Vreodată? Ever? Ilie, sa te îmbraci in Sherlock Holmes tura viitoare. Stii tu de ce.
Felicitari Rapidului! Suces in continuare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.