Alte știri din fotbal
FC Argeș - Petrolul, duel din etapa a doua din Superliga » Start de partidă
1
Daniel Bîrligea, prima reacție după ce s-a filmat cu logodnica Antonia pe gazonul arenei din Ghencea
0
Concluziile lui Adrian Mihalcea, după UTA - Oțelul 2-2: „Avem o mare problemă”
1
FCSB renunță de urgență la Ghencea! Unde se mută de la următorul meci
7
Știri din fotbal internațional
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
0
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Varane propune: copiii să nu mai lovească mingea cu capul până la 12 ani! Primul mare club care și-a schimbat metodologia
2
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
13
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Muicăăă, da deştepţi sunt oltenii aştia! Chiar te miri de ce mai pleaca la munca prin Spania, iar cei ce nu pleaca, voteaza pe Craiolguţa!
Peste tot e la fel! Uite in Franta, arabii au venit cu bani la Paris si aia iau titlu dupa titlu! Nu s-au dus la Strasbourg, iar astia sunt la retrogradare!
Detectiv, nu glumă! :))
Deci, la o simpla cautare pe google ( dorin serdean si numele camatarului aluia) pseudoziaristii din romania pot descoperi niste firme in spania care sunt ale celor 2...serdean se ocupa cu import haine din spania dupa care are o firma perin almeria (un bar) la care este asociat cu serpasan ala....cortacero are cateva forme de imobiliare care sunt patetice...fondu de investitii de care vorbeste camataru este in madrid are 3 ani si cifra de afaceri sub 500de mii de euro...iar ei au niste avaceri care toate aduc profit de maxim 500 mii de euro pe an! La dinamu e manevra sa se dizolve clubu....palamresu e la badea si nimeni nu va mai cumpara societatea asta de o numiti dinamu care e la fel de autentica, ca si csu facut la mogosoaia...ca sa revina dinamu in fotbal ca si club autentic, trebuie bagata socieyatea asta in faliment si sa faca badea una noua sa continue cu palmares si cu tot traditia lu dinamu...hai pa!
„Aoleu, mamă!”:))
"În perioada Negoiță, echipa avea stabilitate financiară și salariile erau la zi." - pe bune, a declarat asta ???
Ilie Ilie ... nah, că am uitat sloganul...!
În sfârșit, o veste bună. A primit Ilie mesaj de departe. :))
Ilie incepe sa devina un CTP sau Banciu. Bv ilie,mare specialist. Ce am mai ras cand te-a luat Becali la misto la TV si a zis Ce specialist esti tu ilie ? Specialist de Platou ? Ce ai castigat ca antrenor , ce ai reusit ? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))) Fotbalisti au fost multi ... Si Claudiu Raducanu tot fotbalist a fost si a jucat in La Liga.
Ce bani să mai bage spaniolii la un club de Liga 2?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.