Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Mesajul lui Leo Messi la 39 de ani: „Dumnezeu mi-a dat totul și să-i cer să joc la încă un Mondial ar fi prea mult!”
0
Victor Pițurcă, avertisment pentru Darius Olaru după transferul în Belgia: „Să nu aud că într-un an revine la FCSB”
0
Cum arată tabloul Campionatului Mondial după etapa 2 a grupelor: Portugalia - Spania și Germania - Franța?!
0
Wow, Dallas, ne-ai impresionat! 5 locuri care ne-au plăcut în orașul texan
0
Lifestyle
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
0
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Primul lider liberal care anunță că a fost exclus din PNL în urma unei ...
Libertatea
Stadiul la zi al marilor șantiere de cale ferată finanțate prin PNRR. Unele ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Șoferii ar putea scăpa de amendă dacă uită actele acasă: Proiectul a fost ...
Libertatea
Ba, *** Dumitrescu, noi n-am uitat cum laudai in returul 2007-2008, la "iRealitatea TV", blaturile pe fatza ale stanei antrenate de*** Lakatos, in regia si cu banisorii ciobanului analfabet Jiji, pe care-l asteapta gratiile. Iar noi asteptam sa vedem cum ii duci tu chiftele de oaie la Rahova.
Tiganul asta de Ilie incearca sa revina la Steaua! Alyfel nu poste scoape din gura asa mari timpenii!!! Ad. Ilie nu e fantastic si e interesat in transferuri! Deci nu poate lua tot timpul cele mai bune decizii... Insa nici amatori n-a adeus la echipa! Blema e ca cei care trebuiau sa se ocupe de interegarrea strainilor n-au facut mare lucru! Adica... i-au criticat faca incetare!!! Ce rezultate se pot astepta de la ei !? Ah!? Oricum a venit timpul ca Steaua sa apuna definitif...
@andrei rezultatul e important. 10 bare si 15 goluri anulate nu tin de rezultatul final. iar chestia aia cu ajunsul lui cfr anul trecut se vede acum pe la DNA. tare as vrea sa ii vad pe toti la mititica daca sunt vinovati...
bai fratii mei stelisti,la ora actuala manager mai bun ca MM nu exista in Romania,iar noi suporterii trebuie sa cerem reintoarcerea MM
alt atarnator! vrei si tu sa antrenezi steaua si te dai bine pe langa cioban? esti un lingerica! d-aia nu stau femeile langa tine, fiindca esti un impostor.
Bravo Dumitrescu ! Adi ilie a fost terci !
Nu poti spune despre un om ca este o nulitate, dar ca este o p.u.toare internationala, da. De aia a pierdut locul de titular oriunde a mers si pana la urma a renuntat pentru ca il cunosteau prea multi. Daca si transferurile le-a facut dupa seriozitatea ca jucator, nu ma mir ca a adus muntii aia de i.m.potenta de prin Americi.
adevarul e undeva la mijloc! nici lacatus nu e vreun mare antrenor, nici becali nu-i vreun patron care baga bani seriosi in echipa, precum si altii de pe langa jiji sunt de vina ca-l influentzeaza si-l invatza numai porcarii!......nici jucatorii adusi nu sunt vreo valoare...si adi ilie nu-i vreun manager deosebit...etc....deci adevarul e undeva la mijloc! si pana la urma tot noi suporterii suferim!
chestia cu ruptul de realitate e spusa ca s-o faca pe interesantul - cu bayern au fost 2 bare si un gol care ar fi fost validat daca era in poarta stelei; la florenta steaua a fost peste adversara sa; cu lyon era 3-2 la pauza - asta nu-i o realitate? Mai bine intreaba-l pe lacatus ce le-a facut la pauza cu francezii ca de atunci a inceput dezastrul
intereasant ce spune ilie pe de o parte il lauda pe lacatus pe de alta il critica pa adrian (ilie) numai ca, peste tot s-a spsu ca transferurile s-au facut (si) cu acordul lui Lacatus pe cine sa credem?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.