Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21, în preliminariile EURO » Ocazie pentru Tudose
5
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
8
41 de milioane de lei au fost deblocați pentru noul stadion din România
1
Emil Săndoi, după Turcia - România: „Au fost unii jucători depășiți. Mă așteptam la mai multe de la ei”
1
Știri din fotbal internațional
Jude Bellingham: „Nu am mai simțit niciodată o asemenea durere”
0
Ultimatumul primit de Romelu Lukaku » Dacă nu se va prezenta până marți, atacantul riscă excluderea din lot!
0
Andrei Vlad a semnat în prima ligă și va lupta pentru salvarea de la retrogradare
2
Au luat foc când au văzut imaginile în direct cu italienii: „Ce lipsă de respect și aroganță! O să ne plătească pentru asta”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Mare nesimțire la uni care se cred antrenori !!!! Neagoita tb sa reamintească ca dacă nu era *** și acest bramburica la centru numit cojocarul craiolguta avea un jucător in minus ( ofsaid inventat de *** ) și nu mai ajungea la acel corner care nu a fost !!!!! De ce nu amintiți de acel gol perfect valabil anulat cu farul !!!! L a 3-1 nu mai dădea faruletul gol !!!!! Hai sa nu ne facem ca nu vedem realitatea de dragul sa ascultam aberațiile unui neica-nimeni care se vede mare antrenor !!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ne " lumineaza" Ilie Poenaru, unul care pe unde a fost, a pregatit retrogradarea si falimentul...Prea bagati in seama pe oricare..".neica nimeni " ! Poenaru " nu vede" ca... FCSB...nu are antrenori, ca antrenorul care lucreaza zilnic nu are autoritate,.. iar pe de alta parte..." datul cu parerea",..la romani...ramine...sport..national !
Solutia ca sa nu mai piarda zecesebe in prelungiri ar fi sa se foloseasca un ceas stricat care merge inainte. Sau sa dea diriguitorii fotbalului o lege prin care sa se interzica adversarelor zecesebe sa mai treaca de centrul terenului in minutele de prelungiri
Despre farul constanta nu ati aflat nimic ???
"dacă gestiona altfel trei dintre finalurile partidelor din acest sezon." Una cu Farul, a doua cu CSU dar care este a treia ?
Plange gesepeu'! Gata,a iesit CFR din cupele europene si hai sa-i bombardam p'astia cu fecesbe,gigi,meme ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.