Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Nebunie la conferința lui Coelho, cu antrenorul urcat pe masă: fotbaliștii au năvălit peste tehnician și au continuat petrecerea
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
prostalaul de serviciu :)))) auzi ce spune prostul , "continuitatea reprezinta originalul," . pardon ? mai spune o data ? barcelona , real madrid , au nevoie de continuitate ca sa si de seama ca s originalul . , nu ?:))))))))))) cum sa fii ba asa de prost . ahhh , esti fcsb ist , e pleonasm deja .
*** ***. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Halatul, sa stea cu halat la palat. Dar acolo cat e halatul?:))
Nu ,e doar parazit care trăiește din banii părinților sau ajutor social că și fanii CSA
Iliev asta a facut si el Puscarie ? Daca da...atunci FiCiSiBi il cheama ....bine ai venit !
Prostule, continuitatea reprezinta originalul, nicidecum o echipa infiintata in 2016, cum e CSA, saracule! Mai ai frati? :))
Are tatuaje cu sfinți și cruci. E suficient.
Clona e fcsb nea caisa.
Diferenta, de fapt o mare diferenta e ca la noi, Steaua nu a retrogradat niciodata! Doar clonei de la mapn i s-a permis sa se scalde prin diviziile inferioare cativa ani… Bulgarii au ambele echipe in prima liga, cu drept la meciurile europene, deci nu comparam !
Alt "scriitor" care invrajbeste fara rost ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.