Alte știri din fotbal
Dorinel Munteanu o amenință pe Dinamo: „Avem nevoie de un joc extrem de agresiv”
0
El va arbitra FCSB - CFR Cluj » Are o creștere senzațională și a fost lăudat de Gigi Becali
0
Florentin Petre îi ia tare pe jucătorii care vin la Dinamo: „Nu așteaptă nimeni!” + „Acum nu există presiune ca cea din trecut”
0
Florin Prunea: „E transferul ultimilor 2-3 ani în Liga 1”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, ajutor pentru Dennis Man » Inter are acordul jucătorului: negocieri dure cu PSV
0
Accidentat, Florin Andone a semnat un nou contract
0
Antrenorul lui Dinamo Zagreb a remarcat un singur jucător de la FCSB: „Cel mai periculos”
0
Idee genială de marketing la Celta Vigo » A scos la vânzare echipamentul original al lui Ionuț Radu!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Imi pare rau ca baza aia v-a provocat disconfort la fiere! Dar poate are Rotaru "leac" pentru asta, venind si el cu ceva pe masura, ca sa va ostoiasca orgoliul de "fani statornici si inflacarati"...
Corect, nu exista niciun plan de atac la pauza, alea sunt cozi de sape pe care urma sa le folositi voi a doua zi la superbazasportiva fost CAP Izvorul Rece.
Si inca nu l-au arestat pe individul asta periculos si vuvuzeaua clonei 2017.. Ofiter asa zis de presa a clubului
Trepiezi……:))))))))))))))))))
tot interlopi dovediti si mititeii
Vine Politia.... Vine Politia... Mai țineți mine melodia???? ???????????????????????????? Vine Politia și din casa ma ia.... Vine politia!!!!!
Bravos!!!! Bine punctat
Am vazut un reportaj despre cum interlopii (de etnie) din Timisoara au pus mana pe mai toate cladirile din centrul istoric din Timisoara. Si tactica era ca isi lua o familie sau doua de-a lor chirie, apoi incepeau cu scandalul si mizeria pana ce plecau ceilalti, apoi se instalau numai de-ai lor, amenintari sau chiar batai pentru propriétairi pana renuntau aia si o lasau balta sau le vandeau pe nimic doar sa se vada scapati. Seamana izbitor cu ce face Mititelu si FCU.
Interlopi pe față ăștia. Dacă nu pot sa te doboare legal, vor face ilegal. Dsr ce dracu fac ăștia, au înființat echipa pentru ce?
Idiotul a spus fix ce ar spune un ***: "nu sunt ***". :)))) Ce căuta cu geanta în brațe dacă nu era ***? Cum se face că tocmai bodyguardul familiei se ocupa de treaba murdară a familiei Mititelu?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.