Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
2
„Ne-am înțeles cu Slovacia” » A spus ce se va întâmpla în amicalul de la Bratislava
0
Mircea Lucescu a vorbit cu Jerry Gane și le-a transmis un mesaj „tricolorilor”: „M-a sunat de la spital”
1
Știri din fotbal internațional
Gennaro Gattuso nu a plecat după fenta bosniacilor: „Este un mare jucător de poker și eu îl apreciez, dar...”
0
Isterie la Zenica: bosniacii vor avea un fan celebru! » „Vrea să fie martorul unui eveniment istoric în Balcani”
0
Top 5 fotbaliști cu prezențe la Cupa Mondială » Unde se situează Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Selecționerul adversarei din Liga Națiunilor amenință: „Fără experimente! Parcăm autocarul și ne calificăm”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai ca mijlocas stanga unde era sa joace ? Inaintea lui Pesic sau Salomao ? Nicio sansa. Asa macar nu are concurenta pe post. Oricum , el cand a fost adus prima data de Dinamo, de la Brasov parca, a venit clar ca fundas stanga. Poate l-a reprofilat Voluntariul in mijlocas, ca el sigur nu era la "origine" mijlocas.
Numai copti la minte ca tine au vazut fault la Man.. :)) struguri.. Vulpea.. Acrii ?
tov Articiolosu', chiar ai vazut vreunul din meciurile la care faci trimiteri? In primul caz: man l-a imbrancit pe Olteanu, dar arbitrul venit cu tema de la mimishor nu a vazut; la al 2-lea caz, datorita bramburelii pe care a produs-o miorlaitza in meciul cu echipa cu nume de wc public, a ajuns hanca sa faca figuratie, nicidecum Olteanu; si asa mai departe. Are Olteanu pacatele lui, dar hanca e , de departe, cel mai prost
cine nu cunoaste ”istorie ”este condamnat sa o repete nu s a invatat nimic cazul Enache FCSB
A plecat un super fotbalist, Pilif, si a fost inlocuit cu un alt ospatar, pardon, fotbalist, Olteanu ....Asa e cand bagi bani in coregrafie, nu iti mai raman bani si pentru fotbalisti.
HOPAAA...IE PLINA TARA DE PRUTENI....NEPOATE,NA-I TU SCOALA CATA VACANTA AM IO !!!
ASA E TATA,PUPATI-VA IN OGLINDA !!! NEVOITZA VINDE TOT,DAR OLTEANU E DE VINA.....O SA JUCATI LA FOLBAL,CA LA HANBAL SAU RUIBI ADICA IN 7-6-5 SI TOT N-O SA BAGATI DE SEAMA !!!
tu sa inveti sa scrii
Ei, în derbiul de diseară, nu va mai juca Olteanu, ci... naiba știe, că toți sunt o apă și-un pământ. În ghiveci, desigur...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.