Alte știri din fotbal
Slovacia - România, meciul consolării, cu Gane pe bancă » Echipele de start
26
„A fost un șoc” » Ultimele mesaje din tabăra României, cu o ora înaintea meciului cu Slovacia
0
România U17 a pierdut, dar s-a calificat la Campionatul Mondial! Cum s-a ajuns în această situație
0
Scor de neprezentare în România U21 - San Marino U21 » Show dinamovist la Târgoviște!
0
Știri din fotbal internațional
Imagini dramatice! Selecționerul a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
0
Kosovo - Turcia, duel decisiv pentru calificarea la Cupa Mondială
0
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Trădare la nivel înalt: schimbă după 20 de ani? » „Real Madrid ar fi încântată de alegerea lui Kylian Mbappe!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton, fost șef de cabinet al lui Sorin Grindeanu, a fost reținut ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Ei...are Becali multe pacate dar sa-i pui in carca si moartea lui Maicon...ii prea mult !!!
Astia habar n-au de capu' lor. Maicon era un varf senzational, la nivelul lui Junior Moraes, un alt superatacant brazilian scapat printre degete de incompetentii din conducerea Stelei. S-a intors in Ucraina, a dat o gramada de goluri in destul de puternicul campionat ucrainean (superior celui al nostru cu mult) si l-a luat Shakhtar. Apoi a murit. Finalul tragic era evitat daca puscariasul infect il pastra. Din prima zi l-a criticat si nici acum nu stiu de ce. A dat 2 goluri cu Sportul si zicea ca orice atacant le baga pe alea. Incredibil! . In rest, o prostie de articol, nu conteaza statutul de imprumutat, ci doar calitatea sa. Bourceanu si Rusescu ar fi super achizitii. Sper si Papp.
Sunteti degeaba...dar asta o stiam deja cu totii. Daca nici Maicon nu a mai confirmat... Ca nu a fost pastrat mai departe...e partea a doua. Desteptilor!
Tiago si Maicon nu au confirmat? Cel putin in cazul lui Maicon a fost si declarata atunci, omul era bun insa costa 1 milion si ceva si Becali nu plateste atat pe un jucator. Tiago imi amintesc ca a facut treaba buna si la Steaua si la urmatoarea echipa, insa cand e vorba de bani nu confirma nimeni la Becali, si Ronaldo e un jucator prost daca nu accepta 120 de mii pe an.
Evident. Un nou articol i d iot, tipic jesepist.
Asta pt ca erau de umplutura acei jucatori ! Ca daca venea messi sau Ronaldo imprumut sigur confirma ! Un Bourceanu in orice variant in club este clar un plus..la fel si Rusescu ! Vorbim de jucatori care au jucat deja la Steaua , care au castigat trofee ! Fostul capitan & fostul golgheter ! Nu vorbim despre Tall sau Grzelak..erau niste necunoscuti ! PS: Articol inutil !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.