Alte știri din fotbal
Adrian Mutu rupe tăcerea: „Am acceptat să merg la CFR Cluj!” » Unde s-au blocat negocierile
0
Play-off-ul Cupei României Betano » Calificări dramatice: victorie după prelungiri + meci decis după loviturile de departajare
0
Adi Popa a luat decizia în privința retragerii!
1
Basarab Panduru admite că s-a înșelat: „O vedeam retrogradată!”
0
Știri din fotbal internațional
Novak Djokovic a refuzat comparația cu Messi: „Aș vrea să fiu ca el! La 39 de ani, să joc doar 90 de minute!”
0
Un șofer de coșmar! » Legenda lui Manchester United, interzisă șase luni la volan după infracțiuni în două zile
0
Culisele conflictului de la Manchester City dintre Pep Guardiola și Kyle Walker: „Este o rușine, vreau să renunț!”
0
Probleme la Inter cu ultima achiziție a lui Cristi Chivu » Nu s-a antrenat și nici n-ar primi drept de joc cu Monza!
1
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
13
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Un bărbat din Vaslui și-a ținut tatăl mort în fotoliu, săptămâni întregi, ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Parcarea terminalului Sosiri de la Aeroportul Otopeni se închide până anul ...
Libertatea
Poate daca ii iei tu pe banii tai ca sincer nu vad o campanie de achizitii la voi prea numeroasa anul asta!! de fapt cred ca o sa fie minune daca nu pleaca jucatorii cu memorii ca la Rapid!!
Cojocnean este un jucator de valoare!
si Tony la fel. si predescu si bus au ramas liberi. cred ca ar fi 5 jucatori care ar putea sa ne mai ajute, mai ales daca alvarez,ba,coulibaly vor pleca.
Pe Cojocnean si Mendy i-as lua la Dinamo! Oricum sunt mai buni decat schiopii de Pulhac si Stratila!
Cu Andresan o sa exerseze angajarile in adancime, cu fotografii pe blocurile de vizavi!:)))
Contra vrea sa-i aduca pe Davids, Mario Cotelo, Silvasan si rezerva L Andresan
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.