Alte știri din fotbal
Cu ce vedetă TV a celebrat Mihai Rotaru câștigarea titlului » Cine i-a înmânat personal medalia de campion și un anunț uriaș al patronului
0
Craiova continuă sărbătoarea » Ce s-a întâmplat la primele ore ale dimineții
0
Bucuria din spatele bucuriei la Craiova, după câștigarea titlului! Ce s-a întâmplat în culise, dincolo de camerele TV
0
Filipe Coelho sau Mirel Rădoi? Sub tutela cărui antrenor s-au descurcat mai bine Al-Hamlawi și Nsimba
1
Știri din fotbal internațional
Scene incredibile în Olanda » Portarul a înscris din penalty în minutul 89 și și-a menținut echipa în prima ligă
0
Atletico în lacrimi » Metropolitano și-a luat rămas bun de la legenda Antoine Griezmann: „Am greșit când am mers la Barcelona. Vă cer iertare”
0
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar a urmat un „Dinamo - Foresta”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
14
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Am observat ce transferuri face borcea si singurul fost impresar consilier din umbra la un club de fotbal profesionist avand nume de cod giovani!!!am observat ce club este dinamo care nu-si permite sa cumpere un tanar jucator de perspectiva cu 500.000.euro!!!LASA borcea CA TI-L ADUCE GIOVANI GRATIS PE CAT.MUN TEANU!!!PE BARCAUAN,KIRITA,DANCIULESCU!!CU ASTIA SIGUR CASTIGAM CAMPIONATUL SI MERGEM IN LIGA CAMPIONILOR CU DEMNITATE SI VALOARE!!!HAI borcea si consilierul faceti cimitir de jucatori!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.