Alte știri din fotbal
Ședință printre macarale » Prezentare inedită în Superligă! Și mai urmează o surpriză
0
Nuno Campos, înaintea debutului oficial la Dinamo: „Vreau să adresez câteva cuvinte suporterilor noștri”
0
Denis Alibec și-a anunțat obiectivul după victoria cu Dinamo: „De ce nu?”
0
„M-a surprins!” » Căpitanul Cîrjan îi bate obrazul lui Gnahore: „Știam că nu vrea să joace la altă echipă în afară de Dinamo”
3
Știri din fotbal internațional
Momentul-cheie din Argentina - Elveția a fost explicat: „Acestea sunt decizii dificil de luat”
0
Argentinienii au aflat ce i-a zis Lionel Messi arbitrului când s-a răstit la el în meciul cu Elveția
0
FIFA a intervenit după faza scandaloasă din Anglia - Norvegia
0
Dar dacă Mbappe e cel mai bun jucător din istorie? » 5 concluzii neconvenționale după sferturile CM 2026: slavă Domnului, Yamal nu e Messi!
0
Lifestyle
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
6
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
0
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a României nu a pierdut niciodată
2
Brad Pitt, prezent la Spania - Belgia cu iubita mai tânără cu 29 de ani
0
România, teren fertil pentru afacerile ruşilor. Numărul companiilor a ...
Libertatea
S-a inventat arma care ne apără 100% de drone? Verdictul unui fost șef al ...
Adevărul
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
Korekt. Este un parsiv, vanator de voturi
O sa le taie salariile cu 25 % ...!!!! Atat poate BOC ...!!!! S-a implicat ca un mitocan in lupta sportiva dintre doua echipe a Clujului. El trebuia sa le ajute la fel pe amandoua si sa se bucure de spectacol ...!!!! *** , atunci era mai echilibrat !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Abia aștept alegerile sa vedem dacă *** Boc, va mai fi primar !!! Dacă nu va mai fii primar ,*** de la Universitatea li se va tăia mult din rație!! Sper și doresc ca justiția sa-si facă datoria privind ,, sponsorizarea din bani publici" ai *** de la Universitatea atâția ani de zile .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai e implicat...Primaria detine 98% din partile sociale, Radu Constantea presedintele.clubului e si consilier local ( functionar public care are afaceri diverse in firme private) dar cu toate acestea il vad pe Boc la vara din nou in camasa visinie sarind si bucurandu-se cu CFR Cluj de un nou titlu de campioana. Caracter de personaj infect....clujenii s-au lamurit ce poate acest individ
Nu-i vorba numai de senrimente xi si de finantate frauduloasa. O sa ma cenzurati, dar toti clujenii stiu asta.
dupa alegerile de la anu urmeaza retrogradarea pentru aceasta echipa de primarie
boc ar trebui sa fie implicat si la Cfr, deoarece performantele notabile ptr oras au fost facute de catre Cfr. Probabil din considerente electorale boculet a ales sa ignore valoarea si sa sustina mediocritatea. Asa este si in primaria cluj, unde se pune accent pe mediocritate, pe pile etc, unde salariile sunt absolut nesimtite.boc a alocat sume imense ptr u cluj si sume derizorii ptr Cfr. Sa-ti fie rusine, nu esti decat un politician grobian, fara repere morale.boc boc boc-demisia pe loc !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.