Alte știri din fotbal
FC Botoșani - Oțelul » Duel la limită în play-out
0
Corvinul a mai făcut un pas spre promovare pe terenul Stelei! Când poate fi matematic în Superliga
1
Ionuț Popa, omagiat de fanii Politehnicii Iași în pragul aniversării clubului
0
Mutare de impact! A semnat înainte de derby-ul CFR Cluj - U Cluj: „Ne bucurăm că te întorci acasă”
0
Știri din fotbal internațional
Doi foști adversari ai României ar putea fi antrenați de Cristi Chivu! » Nume nou pe lista de transferuri la Inter
0
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Rădoi, foarte activ pe bancă
0
Radu Drăgușin, folosit ca un bancomat » „Mulți bani au fost risipiți pentru a finanța contracte dezamăgitoare!”
0
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Lacatus cu limbajul lui de lemn, sa ne lase!In pregatiri echipa a mers prost.A inceput returul echipa merge prost.Lacatus zice: vom indrepta greselile din mers.Se joaca; echipa merge prost. Lacatus zice:asta e, mergem inainte. Echipa merge inainte ca o masina cu frana trasa, dar Lacatus nu stie ce sa-i invete pe jucatori, dar declara ca...mergem inainte. Iese pe post si spune ca indiferent de locul pe care-l va ocupa echipa la final, i-a spus lui gigi ca nu-l va da afara.PACAT!!
CE ANTRENAMENTE FACE LACATUS CA NU SE VEDE PE TEREN . ASTA-I APARARE BETON S-AU APARARE -VARZA - DORMEAU PE TEREN ERAU MEREU ULTIMII LA MINGE SI SE UITAU DACA ZAPATA PRINDE MINGEA - OGARAU -GOIE SPECIALIZAT ACUM IN CARTONASE - GHIONEA -MARIN SI UNDE ERA LOVIN ? ASTIA SUNT ATAT DE LENTI CA SE VEDE CA NU SE ANTRENEAZA SERIOS DOAR SE FAC CA MUNCESC LA ANTRENAMENTE . PE OGARARU SI PE BANEL CEL CU PASELE DE AUR INAPOI LA ADVERSAR NU TREBUIAU SA JOACE MAI BINE JUCAU GOLANSKI SI SZEKELY .
DAI VINA PE ZAPATA - DAR NU ZICI NIMIC DE GOIAN-GHIONEA OGARARU -MARIN-LOVIN CARE AU DORMIT PE TEREN . CE APARARE MAI ESTE SI ASTA CAND MECI DE MECI MARELE GOIE PUNE UMARUL LA CARTONASE AIUREA DECAT SA FIE ATENT IN APARARE -LA FEL OGARARU -GHIONEA SI MARIN CA LOVIN SE PLIMBA PE TEREN DEGEABA . UNDE-I APARAREA BETON CARE A FOST LA STEAUA ?. ORI VREI CA ZAPATA SA FACA SI MUNCA FUNDASILOR SI SA FIE MEREU INGERUL PAZITOR ?.
SEMEDO AVEA SARCINA SA-L PAZEASCA PE TAMES CI MIJLOCASUL LA INCHIDERE -LOVIN PREFERATUL TAU - DE CE NU L-A PAZIT LOVIN PE TAMES PANA LA FLUIERUL FINAL ?. DE CE TREBUIA SA SE JOACE CU 2 LA INCHIDERE IN LOC SA SE JOACE CU 2 VARFURI - B.STANCU SI KAPETANOS ?. OGARARU NU TREBUIA SA JOACE NU ERA IN APELE LUI CI GOLANSKI IAR MARELE BANEL NICI EL NU TREBUIA SA JOACE CI SZEKELY .
DEACORT CU LACA-JUCATORI.CE IA CRITICAT GIGI PA AIA PAI ASA SI E MA.REFERITOR LA INCRETEREA CARE O MAI ARE INCA IN TITLU-GIGI SPERA NU-I FIRESC?
steaua o sa ia titlul daca becali o sai mai dea niste bani lui mitica, sandu si gh.constantin.Dar este criza asa ca poate niste terenuri.
am si eu o curiozitate stupida. de unde stiu gazetarii astia exact ce i-a zis cine si cui?
Problema la noi este de ghinion pe linga valoarea foarte scazuta a majoritatii jucatorilor,la Ogararu este vorba de superficialitate la acest penalty,Zapata trebuie sa stea linistit pe banca de rezerve ne-a pierdut in acest campionat prea multe puncte pentru a mai fi o perioada titular,Dayro se zbzte ,alearga,greseste pase,este fara nici o eficienta pe tabela.Noi ne chinuim sa batem macar cu 1-0,sau sa scoatem un egal si Vasluiul(nu zic de rapid )da 4 goluri.De ce am fi noi mai indreptatiti pent
Sa ne mai lase "Fiara" in pace ce deja ne-a omorat cu impresiile lui de mare antrenor. In afara sa urle, sa injure si sa sara ca nebunul pe banca nu stie nimic. Lasa lasa-ne !!!
lasatil pe zapata .fundasii stelei unde au fost,daca mingea sutata revenea dintro bara tot zapata era vinovat. o parte din vina are si zapata dar si fundasii ca au dormit pe picioare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.