Comentarii (30)
andrei.f  •  26 Noiembrie 2016, 15:11

După două înfrângeri consecutive, în campionat, pentru Dinamo urmează a treia, la Voluntari. Apoi îi ia la mână Steaua !

nebraska  •  26 Noiembrie 2016, 13:58
Postat de inginerul_reloaded pe 26 Noiembrie 2016, 13:27

dinamu-i pe 6 nu pe 7.vezi sa nu fii acuzat de aprecieri discriminatorii ***

Prost mai mare ca asta n-ati vazut....si ghei pe deaspra.

rudiger  •  26 Noiembrie 2016, 13:45

derby?? ..doua echipe Bolsevice !

satyricon  •  26 Noiembrie 2016, 12:49

Daca lipsesc Enache si Boldrin poate are si Steaua o sansa. Pe Boldrin al trebui sa-l bage ca la fotbal american, doar la fazele fixe, ca in rest e praf, e o momaie pe teren.

fst18  •  26 Noiembrie 2016, 12:11
Postat de caine.dupa.moarte pe 26 Noiembrie 2016, 11:51

derby înseamnă, în orice campionat, meciul dintre locurile 1 și 2 la acel moment, și nu dintre locul 1 și 7, sau pe cât mai e dinamo acum. adică între play out și play off.

Cat de terminat e asta,nici nu iti dai seama ca e un postac ce no mai vazut lumina zilei de ani buni

ungurul_vesel  •  26 Noiembrie 2016, 12:04
Postat de caine.dupa.moarte pe 26 Noiembrie 2016, 11:51

derby înseamnă, în orice campionat, meciul dintre locurile 1 și 2 la acel moment, și nu dintre locul 1 și 7, sau pe cât mai e dinamo acum. adică între play out și play off.

Nu stiam ca tu definesti sensul cuvintelor in limba romana. Esti prost ca noaptea.

khal_37  •  26 Noiembrie 2016, 21:19
Postat de danut1971 pe 26 Noiembrie 2016, 19:45

fcsbmu va lua bataie de la dinamo iar voi ve-ti intra din nou in doliu! ha ha ha! fortza Dinamo

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

geo.b.  •  26 Noiembrie 2016, 20:04

Busuladzici si Palici,vor lua sigur galben azi.

danut1971  •  26 Noiembrie 2016, 19:45
Postat de randoom_._ pe 26 Noiembrie 2016, 18:38

hai sa fim seriosi,fecedebe aka rusinea romaniei o sa faca blat cu voluntari. poti sa iti pariezi casa ca bate fecedebe aka rusinea romaniei pe voluntari. pai de 16 etape tot asa este. cand este pe punctul sa piarda contactul cu primele 6,fecedebe aka rusinea romaniei,bate la scor(vezi meciul cu pandurii,vezi meciul cu iasi etc.). nu lasa mafia fotbalului romanesc pe fecedebe in afara playoffului.

fcsbmu va lua bataie de la dinamo iar voi ve-ti intra din nou in doliu! ha ha ha! fortza Dinamo

Soos Vilmos  •  26 Noiembrie 2016, 19:39

Mai incetati cu "derby de Romania". Este vorba de un meci intre doua echipe fara nici o legatura cu fostele derbiuri.

  • 1
  • 2
  • 3