Comentarii (14)
ultras.nationalist  •  04 Februarie 2013, 10:20

Curelea este foarte talentat,daca vine la Otelul acum cand antrenor este Grigoras va face treaba foarte buna!

titi54  •  04 Februarie 2013, 08:48

Cum aduce o echipa, un jucator"este dorit si de beeSteaua" o echipa propulsata de lingaii din presa. Ajax - Fc C/a/c/a/r/e/a/z/a 3-0, pariez 500 roni pe ajax

ice_bitza  •  04 Februarie 2013, 00:57
Postat de vaalah pe 03 Februarie 2013, 19:12

Gălățenii au avut parte de o singura lovitura , când milioanele Euro de la UEFA au ajuns în buzunarele mafiei FRF LPF și nu în conturile clubului .

corect!!!

ciprian73  •  03 Februarie 2013, 21:54
Postat de vvalyy pe 03 Februarie 2013, 21:31

nu mai visa cu ochi deschisi,fugi si te culca ca esti praff :)))))

...si nu m-ar deranja daca nu ai putzi asa tare a branza:))))

ciprian73  •  03 Februarie 2013, 21:52
Postat de vvalyy pe 03 Februarie 2013, 21:31

nu mai visa cu ochi deschisi,fugi si te culca ca esti praff :)))))

pai daca eu sunt praf tu esti demult pulbere:))))

vvalyy  •  03 Februarie 2013, 21:31

nu mai visa cu ochi deschisi,fugi si te culca ca esti praff :)))))

theopalas  •  03 Februarie 2013, 21:24

Poate Otelul da inca o lovitura nu e o lovitura pentru noi...

new_philips  •  03 Februarie 2013, 20:13
Postat de vaalah pe 03 Februarie 2013, 19:12

Gălățenii au avut parte de o singura lovitura , când milioanele Euro de la UEFA au ajuns în buzunarele mafiei FRF LPF și nu în conturile clubului .

batran autist!

paisao  •  03 Februarie 2013, 20:01
Postat de faurul_pamantului pe 03 Februarie 2013, 19:14

Narcis a refuzat sclavia, si a facut-o chiar intr-un mod diplomat, a plecat foarte discret,,, sunt oameni cu coloana vertebrala si principii, care nu pot "munci" cu ciobanul,,,, ______ in general acestia isi iubesc mai mult meseria decat banii si relatiile cu colegii lor, (alternii, subalternii, etc) sunt bazate pe respect mutual, la Palat nu exista asa ceva,,, sunt numai cuiburi si interese, rivalitati infantile,,, E un fel de ecosistem cu mai multe specii de oameni si orgolii care alcatuiesc arborele genealogic al nesimtirii,,,,

si concluzie e ca ti-ai dat like singur:)

dani_val  •  03 Februarie 2013, 19:30

Otelul isi poate face o echipa frumoasa si planurile par a fi pe termen lung, cu Grigoras pot deveni o forta constanta in campionat .

  • 1
  • 2