Alte știri din fotbal
„Stâlpul” Goian crede că FCSB trebuie să renunțe URGENT la 3 titulari: „Nu mai e ce trebuie, iar de el nu mi-a plăcut niciodată!”
2
Ce decădere! Carlo Casap, dublul campion al României, a fost prezentat la noua echipă: „Bun venit!”
0
Dinamo nu se grăbește să-i prelungească înțelegerea: „Clubul e mai important decât jucătorul”
3
Președintele Clubului Sportiv Universitatea Craiova recunoaște un blat: „Și jucătorii, și conducerea au participat. Altfel nu se putea”
3
Știri din fotbal internațional
Îl mai recunoașteți? „Bașkanul” Stelei care a îngenuncheat Fener: „Eu zic 2-1”. Amintiri de neprețuit: „Okocha mi-a rupt coloana, dar m-a motivat mai mult!”
0
Antrenorul lui PSV explică de ce l-a schimbat pe Dennis Man la pauza meciului cu Bayern: „O aveam în minte”
0
Avocatul firmei de închirieri, detalii esențiale despre accidentul îngrozitor al fanilor lui PAOK Salonic
0
Război, refugiu, promisiune » Povestea omului momentului în Liga Campionilor: „Fotbalul ne oferă mai mult decât ne-am fi așteptat”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Prima selectie trebuie sa o faca lpf: afara cu clona fc fcsb din liga 1. Talpan stie de ce. Justice for all :))) P.S. Hai cu hotararea definitiva si irevocabila !
Noi nu înțelegem cum au ajuns, si de ce la Fcsb jucători aia care acum pleaca...aia au venit liberi de contract,sunt goniti de CFR sau Astra, si Fcsb ii ia de buni(Pardon,Becali)...Si pe urma nu stie cum sa scape de ei...plus ca acolo sunt adusi jucători fără nici o logică...ai 5 inchizator și doar un atacant central de meserie(Gnohere)...4 mijlocaș stânga...si nu tu un portar de rezerva apropiat valoric de titular...dar nu are rost sa vorbim pentru ca stim cu totii ca acolo lotul este facut după tainele patronului
Daca iti place fotalul, citeste ! In perioada 16-12-19/ 13-01-20 Liverpool a tranzactionat deja 12 jucatori ! E mult ?
Ga-ga-ga-ga! Ga-ga-ga-zzaev...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.