Comentarii (10)

gazistu  •  29 Iulie 2013, 16:36

astias jukatorii rapidului care vin si la greu la echipa nu numai cand e roz!

supereduardo10  •  11 Iulie 2013, 22:48
Postat de tigruzzu pe 11 Iulie 2013, 19:21

Așa e când nu mai ai argumente... Te legi de avatar, de cociorvă, de liniile de tramvai, de norii plumburii...

e plictiseala mare la FC Jilava

tigruzzu  •  11 Iulie 2013, 19:21
Postat de thumbzilla.. pe 11 Iulie 2013, 17:29

Idiot esti tu tarane,altfel nu aveai aripi la avatar.

Așa e când nu mai ai argumente... Te legi de avatar, de cociorvă, de liniile de tramvai, de norii plumburii...

thumbzilla..  •  11 Iulie 2013, 17:29
Postat de samartinean pe 11 Iulie 2013, 14:16

Esti idiot......in momentul de fata se gandeste la barajul de sambata, nu la viitorul fotbalului....si avem si tineri de viitor, asa incet incet pot creste pe langa cei cu experienta, si au acumulat uni din ei experienta....Ciolacu, Vasile, Coman si Alexandru Ionita II

Idiot esti tu tarane,altfel nu aveai aripi la avatar.

mstan  •  11 Iulie 2013, 15:36

Pe langa pustii actuali din lot,buna ideea de a aduce ceva jucatori cu experienta in acest sezon,ce stiu ce inseamna Rapidul si nu vor avea probleme de acomodare,mai ales ca o parte din jucatorii cu experienta din sezonul trecut vor pleca sigur...

dreamer123  •  11 Iulie 2013, 15:05

sa vedem ce vor face la baraj

samartinean  •  11 Iulie 2013, 14:16
Postat de thumbzilla.. pe 11 Iulie 2013, 11:52

Fotbalisti de 30-32 de ani :))) adevarate sperante pt viitorul fotbalului romanesc.

Esti idiot......in momentul de fata se gandeste la barajul de sambata, nu la viitorul fotbalului....si avem si tineri de viitor, asa incet incet pot creste pe langa cei cu experienta, si au acumulat uni din ei experienta....Ciolacu, Vasile, Coman si Alexandru Ionita II

ertop13erto  •  11 Iulie 2013, 12:30

Ii legitimeaza pe astia pentru baraj. Au nevoie de experienta. Le fac un contract pe un an si gata.

walhalla  •  11 Iulie 2013, 12:13

A ajuns Rapid mama ranitilor ? Acum fara gluma, sunt niste jucatori decenti pentru situatia in care se afla echipa.

thumbzilla..  •  11 Iulie 2013, 11:52

Fotbalisti de 30-32 de ani :))) adevarate sperante pt viitorul fotbalului romanesc.