Comentarii (34)
utilizator șters
utilizator șters  •  28 Februarie 2021, 16:39

Vorbesti tampenii cat tine de mari maestre. Vaccinul nu previne contactarea coronavirusului ci te ajuta sa nu faci o forma mai severa. Deci chiar si vaccinat poti sa il iei si sa il dai mai departe. Asa ca vezi-ti tu de treaba ta, lasa-ne pe noi “antivacinistii” in pace, si nu mai vorbi tu in numele nostru al tuturor..

steaua.libera
steaua.libera  •  28 Februarie 2021, 15:47

N-are carnet de antrenor, n-are permis de conducere, ar fi culmea sa vrea sa se vaccineze.

razar99
razar99  •  28 Februarie 2021, 09:57

stire de can-can. Se vor vaccina cand vor tb sa plece prin vacante sau cu echipa in cantonament. Turcii sau spaniolii care il vor primi in cantonament nu se vor juca cu ipocrizia romaneasca. Lui Leo ii e frica ca sufera vre'o reactie adversa si nu isi mai injura jucatorii dupa..

gicapuia
gicapuia  •  28 Februarie 2021, 09:44

Asa e . Fiecare are dreptul sa faca ce vrea cu viata lui. Dar !! De ce EL ( cel ce refuza sa se vaccineze) sa aiba dreptul sa faca ce vrea cu VIATA MEA????? De ce sa port EU masca toata viata, de cesa nu pot sa fac o petrecere cu prietenii, cu rudele ?! Sa nu pot sa merg in vacante etc ?! Pentru ca legea nu ma lasa . Nu e lasa ! PRACTIC VOI ANTIVACCINISTI INCLCATI DREPTURILE NOSTRE de a trai in normalitate. Invocati democratia si drepturile VOASTRE cind nu vreti sa va vaccinati. Democratia insemna drepturi si OBLIGATII !!!!!! Ia sa fi stat voi in somaj tehnic cu 75% din minim pe economie si apoi sa ramineti fara munca, sa nu aveti ce pune pe masa, sau sa avati o mica afacere si sa vi sa lungeasca gitul uitindu- va la usa daca intra vre-un client ! NU VEDETI CA TOTUL SE DUCE IN CAP? SAU LUCRATI LA STAT ?! IPOCRITILOR !!!!!!!!!!!!

277708536361513
Cristi Sorin  •  28 Februarie 2021, 09:10

Eu ma voi vcina joi dar nu vad care e probema si stirea daca Marius Croitoru nu doreste sa se vaccineze.

andy_2008
andy_2008  •  28 Februarie 2021, 08:47

Voi intrebati un *** si va raspunde un doctor in virusologie,de fapt un fotbalist.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

steaua1986.
steaua1986.  •  28 Februarie 2021, 08:24
Postat de maddad pe 28 Februarie 2021, 08:10

Voi ori nu știți ce scrieti, ori sunteti plătiți sa spuneti minciuni, ori ambele variante. Acum doua zile erau vaccinați trei si ceva la suta, iar voi mințiți ca s-ai vaccinat in jut de opt la suta (1,5 mil.). Sa va fie rudine, propagandisti ordinari ce sunteți

Rudine sigur nu le e, nea anti masca si vaccin cu cip:))))))

maddad
maddad  •  28 Februarie 2021, 08:10

Voi ori nu știți ce scrieti, ori sunteti plătiți sa spuneti minciuni, ori ambele variante. Acum doua zile erau vaccinați trei si ceva la suta, iar voi mințiți ca s-ai vaccinat in jut de opt la suta (1,5 mil.). Sa va fie rudine, propagandisti ordinari ce sunteți

steaua1986.
steaua1986.  •  28 Februarie 2021, 07:20

Exista probabil o perioada cand n-ai voie sa consumi alcool dupa vaccinare, un mare impediment pentru unii.

steaua1986.
steaua1986.  •  28 Februarie 2021, 07:18

300 de programari pe minut, oricum inca luni bune nu va fi vaccin suficient pentru cei care vor sa se vaccineze, nehotaratii au timp de gandire.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează