Alte știri din fotbal
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
0
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
3
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
6
Știri din fotbal internațional
Dincolo de mitul favelei: 4 fotbaliști din lotul Braziliei care au avut o copilărie îndestulată și au ales totuși calea sacrificiului pe gazon
0
Naționala de la Mondial a investit în ochelari speciali pentru portari
0
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Povestea lui Samuel Druhora, actorul român care a cucerit Hollywoodul: „Nu ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Cel mai simplu e sa jignesti. Daca te exprimi asa referindu-te la cateva mii de oameni, spune-ne te rog care e parerea ta despre tine.
Haide "U"
Niste tampiti...
Eu m-am nascut "U"-ist, nu pentru ca asa am vrut eu, a fost pur si simplu noroc...
Nu e doar o echipa faina, U Cluj e o idee, un CLUB cu multe ramuri sportive, cu suporteri, istorie, traditie si onoare. Aceste lucruri nu pot fi schimbate de cativa postaci care repeta obsesiv aceleasi lucruri.
tare faina echipa... cu niste suporteri debili, xenofobi, agresivi, inculti, etc., etc., mizeria clujului. sper sa retrogradeze echipa si sa nu-i mai vad pe derbedeii astia in oras, cum urla ca niste animale, bag jandarmi in coma sau ard steaguri in centru.
asta tot dupa gestul lor nemaipomenit de a aprinde torte pe stadion :)
Un bilet de colectie cu o conotatie speciala. Peste 20-30 ani, acest bilet ar putea reprezenta o mandrie pentru un colectionar si fan "U" ! mai ales in cazul in care echipa o sa fie atunci o forta in campionat.
Chiar sper sa se salveze baietii astia si sa ramana in primul esalon. E o echipa mult prea frumoasa, cu istorie si suporteri minunati. Oare nu se gaseste in tara asta un om care sa investeasca in U?
deja s au dat o parte
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.