Alte știri din fotbal
FCSB a primit oferta pentru Dennis Politic și a dat răspunsul: „S-au rugat de mine”
0
Tatăl dinamovistului care se laudă cu o colecție impresionantă de mașini a fost reținut pentru evaziune fiscală
0
Pe cine vede Edi Iordănescu favorită în lupa la titlu: „Cea mai competitivă”
0
O legendă a giuleștenilor laudă transferul lui Moruțan: „Asta ne lipsea la Rapid, de când tot spun! Dar ne mai trebuie ceva!”
0
Știri din fotbal internațional
Crește revolta împotriva lui Trump: „Make America go away!” » 90% din populație susține boicotarea CM 2026
0
Lovitură pentru Manchester United! Iese din circuit două luni
0
UEFA a delegat arbitrul pentru FCSB - Fenerbahce » A acordat două cartonașe roșii și 7 galbene la ultimul meci
0
Adversara lui FCSB și-a schimbat antrenorul! » Fostul apărător, multiplu campion în Serie A, a semnat
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
daca stai sa aduni greseli flagrante Dinamo a avut ajutor tot sezonul doar ca a avut Steaua in meciul de la Pitesti cu Astra. iar raportul de cartonase rosii e ceva gen 6-1 pentru ca impotriva stelei nu e voie sa dai rosu sau penalty in liga 1..nici macar cand se joaca volei prin careu (vezi ambele meciuri cu Viitorul). important e sa stim noi si publicul obiectiv cu sta situatii pentru ca anumite dobitoace nu mai pot fi aduse pe calea cea dreapta, nici macar cu medicamente.
Da frate n-ai cu cine, pai *** la fiecare meci al nostru spune ca e blat, dinainte sa-l vada sau daca nu l-au vazut isi dau ei cu parerea la anumite faze !!! Recunosc ca la meciu ala cu Petrolul golu nostru marcat de bizon a fost in urma unui fault la portar si ca scoru cel mai echitabil era un egal dar la *** nu ai sa vezi unu care sa recunoasca ca a castigat in urma unor hotzii de meciuri !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
radut care nu mai vine
A zis de meciul cu Petrolul, dar si acolo Varga si Mousa trebuiau sa fie eliminati !
Dinamo - Steaua 3 - 1 !!! Ciocu mic *** obosit .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu joaca Anton cu Botosanii? Nu-i nimic, intra Radut!
Hai sa faci plici ca la meciu cu Pandurii trebuia sa ramana 1-1 ?? Cum iti permiti mah molie sa spui ca meciu ala trebuia egal, dar ai vazut cum au dat ei gol ??? prin ce fault infect cu cotu dat de radut in gura lui fai ?? de penaltyu nostru refuzat in meciu ala ai vazut ?? vorbesti ca sa te afli in treaba......pardon in salon !!! Scoru trebuia sa fie 3-0 la cate ocazii a avut Dinamo in meciu ala guster obosit !!!
Pai de ce improvizatii ?? De ce oare este pauza asta ?? Nu ca echipele sa se intareasca cu jucatorii de care au nevoie pt posturile deficitare ??
Catel...Steaua a batut ch9iar si cand era dezavantajata de arbitrii, numai in cazul partidei cu Astra nu an castigat cand coltescu ne-a anulat trei goluri perfect valabile, nu ne-a acordat doua lovituri de la 11 metri clare si a acordat un 11 metri inventat celor de la Astra psd-unpr. Cu voi am pierdut corect, dupa o dominatie in proportie de 90% impotriva unei echipe sterse si anoste, fara nici o tactica cu mingi bubuite doar in fata de fundasi pe singurul varf care mai mereu este in off-side(anton de aceea a fost si adus deoarece are precizie la degajari lungi), care joaca in campionat doar cu fundul in npoarta, si care a avut doua suturi pe poarta in toata repriza a doua inscriind TREI GOLURI!
Castiga anghelache si clanul psd-unpr negoita clar, indicatiile partidului fiind clare...13 partide fara infrangere, 11 victorii si doua egaluri scor exact: 3 - 1 pentru fecedebisti, ultimele doua goluri inscrise dupa minutul 90.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.