Alte știri din fotbal
Rapid a mai dat afară un jucător! Nu s-a prezentat nici acum la echipă
0
Sepsi - Farul, meciul care deschide ziua în Superligă. Echipele de start
0
Reacția conducerii U Cluj după scandalul-monstru cu Bergodi protagonist: „A lăsat de dorit, nu e normal”
2
Daniel Oprița, un car de nervi: „Mi-am dat demisia! Aștept decizia clubului” » Atacă unii jucători: „Își bat joc de Steaua! Să nu mai intre în vestiar”
0
Știri din fotbal internațional
Flick nu l-a convocat pe Balde! » Marca sugerează un transfer iminent
0
România are viitor! Stefano Precupanu și Ianis Avrămescu, internaționali U18, goluri care au entuziasmat Italia, în Juventus - Parma
1
Toate reflectoarele pe Radu Drăgușin » „Să vedem dacă gladiatorii vor fi fericiți și la Florența”
0
Erling Haaland i-a șocat pe fani cu noul look înainte de primul meci din Premier League
2
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Prețuri carburanți, duminică, 23 august 2026. Cât costă un litru de benzină ...
Libertatea
Ce faci dacă te trezeşti brusc cu un pieton în faţa maşinii. Analiza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
pai ti-a spus si mai jos,toata lumea a spus ca Steaua suntem noi. qed.
Te rog să arăți citat cu textul unde "spune" UEFA ca începând de la data de......, în baza........., Fcsb este.....
de fapt vad ca ai vazut si tu articolul asta,deci si uefa spune ca noi suntem Steaua,ti-am raspuns si pe celalalt articol. ha ah ha
Se prea poate sa nu te ajute dar asa e legea. Vezi Legea sportului 69/2000, cred ca art. 23 și mai ales 24. Pe mulți ii încurcă legea și CIS-ul. Era unul pe aici care se tot întreba de ce aduc CIS-ul în discuție. Chiar dacă îi spun ca asa cere legea tot n-ar înțelege. Unii chiar nu au capacități intelectuale suficiente.
Metodele trollului ... 1. Atacul la persoana: când nu te poate convinge, trolul joacă uneori cartea emoţiei. Te atacă personal (epitete, jigniri, afirmaţii calomnioase), pentru că el ştie că un om furios face greşeli. "bai baiete, tu ti-ai pierdut cred troll-erul prin aeroport de plangi atat ... nu vorbesti punctual de nimic ... eviti sa raspunzi la ce te-am intrebat" E o greşeală să te enervezi şi să încerci să-i demonstrezi că nu eşti aşa, atacul la persoană e semn de obicei că şi-a epuizat celelalte tehnici. Calmul în abordare şi analiza raţională a discuţiei fac minuni. 2.Vina prin asociere: trollul te asociază cu un om sau grup căruia îi atribuie o caracteristică negativă, pe care apoi ţi-o ataşează şi ţie. „mai lasa-ne cu brandul, Steaua a fost distrusa de stapanul tau, ciobi! daca era cinstit si nu furacios, macar erati Steaua pana in 2017!”. Dacă intri in defensiva si ai răspuns in orice fel, ai greşit. Răspunsul corect este un imens hohot de râs.
bai baiete, tu ti-ai pierdut cred troll-erul prin aeroport de plangi atat! eu nu il sustin pe fabulos ma, eu am intrebat si tu nu ai raspuns! din 300 de comentarii 250 sunt ale tale, iti raspunzi singut, te citezi singur, nu vorbesti punctual de nimic, decat atacuri la persoana si minciuni! de ce eviti sa raspunzi la ce te-am intrebat, troll-erule de aeroport? daca afc a avut contract pana in 2017, si s-a terminat, cum maica masii sunteti ma voi Steaua? mai lasa-ne cu brandul, Steaua a fost distrusa de stapanul tau, ciobi! daca era cinstit si nu furacios, macar erati Steaua pana in 2017!
Nu vă luați la trântă cu trollii. Poate că pe unii o să îi învingeți, dar în final o să ajungeți să gândiți și să acționați ca ei. Nici nu e de mirare: oricine ajunge să semene cu cei de care se înconjoară, atât în viața reală, cât și în online. Eu am patit-o pe pielea mea si incerc sa ma vindec. E suficient să vă comportați cam ca la zoo: priviți animalele, dar nu băgați mâna printre gratii și, mai ales, nu le hrăniți. Repet nu hraniti trollii intrand in discutie cu ei.
Deja a aparut al doilea troll "muzzi1". El si cu fabulos se sustin unul pe altul in harmalaia de aici. Rolul lor e clar sa provoace scandal. Cine nu crede sa urmareasca dialogul dintre fabulos si robertssandu care incerca sa-i tina piept cu argumente pertinente si de bun-simt. Il rasuceste fabulos pe stanga, pe dreapta de nu se vede. Ii lasa senzatia intr-o postare ca e de acord cu el cu anume ceva ca sa nu-l piarda din undita si apoi da cu el de pamant in postarea urmatoare. E jocul soarecelui cu pisica.
Lasa-l, nu l-ai vazut cum plangea pe aici ca nu mai zice nimeni nimic. Minte cum respira, nu are dovezi pentru nimic din ceea ce sustine. Acum a descoperit un cuvant nou, "troll", si este fascinat sa-l foloseasca in fiecare mesaj. A uitat de "ura" si "tipat". Nu stie ca trebuie sa dezbata ideile si nu trebuie sa faca referiri la useri. Mai grav este ca nici nu acumuleaza nimic desi pierde mult timp pe aici.
Este evident ca CSA este recunoscuta la UEFA. Daca era castigatoarea cupei juca si in cupele europene. Dpdv patrimonial lucrurile s-au asezat, dupa cum spuneam. Fiecare societate este bine definta si are drumul ei, daca fcsb-istii inteleg acest lucru si renunta la alaturarea unui nume cu care nu au legatura. Intr-adevar mingea, ca sa spun asa, este in curtea FRF. Dar o sa le fie extrem de greu sa trimita alte informatii catre UEFApentru ca au comis-o grav in 2003. Vezi bine ca este o eroare enorma afirmatia ca Lacatus a jucat la Fcsb, ea contravine in totalitate adevarului. Ai ramas dator cu datele de identificare ale Clubului de Fotbal Fcsb (crede-ma ca nu exista asa ceva. Exista doar SC Fc Fcsb S.A. cea care are ca obiect de activitate activitati sportive).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.