Alte știri din fotbal
Bun prieten cu Lucescu, Gigi Becali comentează cumpăna selecționerului: „Nu știați?”
0
Lui Lucescu i se montează un defibrilator! Informații de ultim moment despre starea de sănătate a selecționerului
0
Un membru al Generației de Aur a rămas fără telefon în Turcia: „Am făcut reclamație la Poliție”
0
U Cluj își bate propriul record: suma uriașă primită de la autorități » Iată bilanțul consultat de GSP: din nou pe plus
0
Știri din fotbal internațional
Spectacol total la redeschiderea stadionului care va găzdui primul meci al Campionatului Mondial
0
Bernardo Silva dezvăluie adevăratul motiv al plecării de la Manchester City
0
Naționala de nerecunoscut! Umilință în Noua Zeelandă, după ce s-a făcut de râs în preliminariile CM 2026
0
Iar probleme cu portarii! » Bayern suflă și-n iaurt înaintea „dublei” cu Real Madrid
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
bad gastein nu este in tirol
dar marea speranta matei unde e?..si pe ionescu de ce nu l-a luat?
SCUZE " l-ai vazut"
PENTRU sherlock1 .La-i vazut vreodata pe Piti jucand?Stii ce mult dribla?Pe postul lui Kape de "cap de linie"trebuie sa fii la locul si momentul potrivit.
sa schimbat echipa sa vedem daca este o schimbare in bine
Jucatorii aia retrogradati au avut apararea pe locul patru, au facut egal cu steaua,dinamo si rapid si au batut cfr-ul ! Vezi-ti de bragadiru tau !
Jucatorii la care a renuntat Piturca erau un balast, aici a procedat bine. Mai trebuie sa plece Banel (care alearga fara nici un rost pe teren) si Kapetanos (un pomanagiu de doi bani, habar n-are sa dribleze, e un mister cum a dat atatea goluri). Totusi nu cred ca Piturca e antrenorul care sa faca din Steaua o echipa care sa conteze in Europa (s-ar putea sa nu ia nici campionatul). Pentru asa ceva trebuia un antrenor serios si cu experienta, dintr-un campionat strain puternic.
Cred ca mumia de Piti o sa va duca chiar la faliment ! Sunteti extaziati de transferuri , dar daca va uitati mai bine, a-ti transferat doar jucatori retrogradati. Satana a schimbat toata echipa , asa ca cel putin un sezon adio omogenitate . Pana in iarna o sa strigati iarasi : Pitzi , Pitzi , Pitzi lasa-ne . lasa-ne, lasa-ne ee !!!
au fost 2-1 in Austria nu 1-0.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.