Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Ia verifică și tu site-ul AEGRM, așa, la mișto. Să îți piară cheful de "fake news".
asa ati spus si despre voi si dupa ati retroghradat si intrat in insolventa de 2 ori.
cfr este in faliment nedeclarat.ca te minti tu este alta problema.habar nu am ce 10 milioane de euro visezi cand a dat 4 milioane de euro pe munteanu si l-a dat cu 5,8 milioane de euro.iar cfr are datorii de peste 40 de milioane de euro dupa ce a ratat grupele europene din nou.deci de unde minciuna cu 10 milioane de euro?
sa spui ca ii merge bine cfr-ului este gluma secolului.aia sunt in faliment nedeclarat.
Acum 2 ani FIFA a modificat regulamentul si nu a mai permis altor parti terte sa detina fotbalistii, alte parti decat cluburile unde sunt sub contract. Cesionarea drepturilor federative privind unul sau mai multi jucatori atrage cel putin amendarea si depinctarea clubului, daca nu chiar retrogradarea in ligi inferioare.
Asemenea mizerii se editeaza de catre propaganda cand CFR are meci important, cu bekali sau fc untold..varga a vandut jucatori de aproape 10 milioane, in iarna asta si vin astia cu asemenea sefeuri.l, din 10 milioane propabil avea resurse sa si acopere restantele..eu pe altul il stiam ca isi juca jucatorii la poker si cara valize cu cash ...
minciuni gigiste
Cum ii merge bine unui club, cum apar astfel de articole. Cat il priveste pe varga......
Se ştie că un om dator, e un om foarte vulnerabil. Mare lucru dacă mafia pariurilor nu si-a întins tentaculele la meciurile CFR-ului. Prea de tot au pierdut unele meciuri, cand nimeni nu se astepta cu niste greseli impardonabile ale portarului sau a fundasilor.
Varga ăsta este rupt în fund și se visează patron asta confirmă faptul că au furat 6 titluri din 8 . De când este sistemul VAR n-a mai văzut titlul și nici n-o să-l mai vadă !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.