Alte știri din fotbal
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
0
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Dinamo are înlocuitor pentru Kennedy Boateng: „Nici nu mă așteptam”
0
Dan Alexa și Poli Timișoara atacă promovarea în Superligă: 11 transferuri prezentate oficial
0
Știri din fotbal internațional
Portugalia - Uzbekistan » GOOOOL Cristiano Ronaldo, ce descătușare!
4
Barcelona s-a despărțit oficial de portarul care a petrecut 14 ani la club
0
Lyon are un nou acționar majoritar! Investiție de 75 de milioane de euro
0
„Ziua Mangia” a durat 40 de minute » Fostul antrenor al Universității Craiova, prezentat la noua echipă
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
SURSE Lista neagră din PNL. Aleșii care urmează să fie dați afară din partid
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
Pai numai clauza de reziliere e de 3 milioane! Ce urmeaza este pretul si valoarea nu? Deci este zero? Hihi...Asa ca indiferent daca va da sau nu gol in repriza secunda... nu da Steaua 3 plus 2 milioane pe el. Poate daca ofera la schimb vreo trei/patru jucatori pe el da. Trocul ar fi o solutie pt stelisti daca il vor cu tot dinadinsul!
aia pot sa o ingroape si pe ma-sa. Tot bozgori depasiti de istorie sunt. Deocamdata romania si ungaria sunt in Nato amandoua. In cazul asta pot sa se dea peste cap de 200 de ori, tot n-o sa faca nimic niciodata
poate sa inscrie oricand intre primul si ultimul fluier al arbitrului. doar sa o faca, si daca se poate cat mai des, chiar si de 2-3 ori pe meci. atunci inseamna ca e golgeter si ca e fotbalist de mare calitate. deocamdata este o mare promisiune. promisiuni ca el am avut vreo suta, dupa 1990 incoace.
Bă ? Lasati-l pe Grozav in pace ca fie cu el fie fara el Romania nu o da ia viitorul campionat mondial ! Mai bine v-ati interesa ce a declarat seful parlamentului ungar aflat in vizita la strabunii lui Arpy . Pai a delarat ca ramasitele hortistului au trecut granita clansedtin si au ajuns la odorhei ! Procesiunea a avut deja loc . Si-ao ingropat eroul . Nu degeaba acolo l-au spinzurat simbolic pe Avram Iancu . Si nu degeaba acolo hocheistii covaseni s-au intors cu curul cind se ridica steagul Romaniei apoi au cintat imnul ungariei . Va intereseaza dosr can canu-ul nu lucrurie serioase ,
nu prea are ce cauta la steaua daca e dinamovist convins. Moda inceputa de nasul Becali si finul Borcea trebuie incheiata aici si acum. nu e loc in echipa Steaua de mercenari mrca Danciulescu, Grozav, Cristea etc.
vezi sa nu faci declaratii de dragoste catre o echipa si sa ajungi la rivala acesteia,iar la o echipa mai mare va trebui sa confirmi multa bafta
gicu mulge vaca .ma gandesc daca campionatu asta scotea talente adevarate si in numar decent nu petarde umflate ,mai aveati loc in ziaru lu peste sa scrieti de toti cum marcheaza in amicale cu zimbabwe,ce hobbyuri au,cat ofera becali pe ei sau cum dribleaza gardu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.