Alte știri din fotbal
Valeriu Argăseală i-a scris o poezie lui Mircea Lucescu: „Să dăinuiască pentru veșnicie...”
0
Scene impresionante în UCL la Barcelona și Paris, în memoria lui Mircea Lucescu
0
Edi Iordănescu a publicat „o poză cât o mie de cuvinte”: „Doi s-au dus, și parcă erau nemuritori”
0
Mircea Rednic, discurs printre lacrimi la priveghiul lui Mircea Lucescu: „A venit și mi-a zis: «Crețulică»...”
0
Știri din fotbal internațional
Marseille și-a prezentat noua emblemă!
0
Expertul în arbitraj a dat verdictul, după ce Istvan Kovacs a fost protagonist în Barcelona - Atletico Madrid
0
Incidente spre Camp Nou: suporterii Barcelonei au aruncat cu pietre în autocarul lui Atletico, Simeone a reacționat dur
0
Barcelona - Atletico Madrid: Istvan Kovacs are un meci greu! Golul 2 vine în minutul 70
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
5
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Suma infimă pe care ANAF a recuperat-o din prejudiciul rezultat din 12 ...
Libertatea
Coșmar de Crăciun: o fetiță de 7 ani, ucisă de livratorul care îi adusese ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
ii trateaza pe toti cum vrea pentru ca i se permite. Daca ceilalti din loja ar fi avut cojones i-ar fi zis verde-n fata niste chestii, dar asa... ciobanul ramane cu impresia ca are ochi la fotbalisti talentati si se pricepe la fotbal
ai dreptate 101% :)
Profesionalism total.
nu e de ras, e de plans......ii trataeaza pe toti ca pe niste jeguri, niste carpe....
am ras cu lacrimi e nebun de legat berbecul
de parca la voi n-ar fi la fel
La fel si voi cu Borcea, dar macar a-ti scapat de Vasile Turcu.
da,dar nu aveti ce face!
De 5-6 ani visam sa castigam campionatul sau macar sa avem o echipa decenta...dar este IMPOSIBIL atata timp cat acest 'mafiot' va fi la conducerea Stelei. Nu-l mai suporta nimeni pe acest 'interlop' !!!
bai scatman ai vrut sa faci si tu un comentariu la un text bine scris (rar cazuri de-astea la gsp) si ai dat-o in bara; ai scris 9 cuvinte si te-ai lovit cu capu' tare de gramatica limbii romane: "mie mila....." pe de alta parte, si tu faci parte din echipa lui labin? vad ca-ti plac commenturile lui, nici o problema, e multa carne pentru toti frustratii, stai calm!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.