Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
va deveni si el un alt caz Szukala, Varela, Adi Popa... :)))
ce mai asteptati ?luati-l , e liber de contract si var aduce un plus mare la mijlocu terenului la cei 50 de ani ai lui ...se pliaza bine pe proiectul vostru tare in gura ..dar vedeti sa nu -l confundati cu fracsu ca sint gemeni
si eu m-as bucura sa vad steaua in Champions League ....steaua trebuie sa imbunatateasca recorul negativ ....daca mai pleaca cativa titulari ..numai luati niciun punct :))))) ...Lemne si pietre dupa voi
Transfer de 2 bani.
sa-l luati si pe rotariu, s-a vazut si asta la manchester, cat despre lemnaru , intradevar dinamo l-a aruncat ca pe o masea stricata ,la 29 de ani decat 2 sezoane cu peste 10 goluri ,restul sezoanelor o medie de 3-4 goluri,acum are 12 cu unu mai mult decat mijlocasul eric ,plecat de juma de an.
sa speram ca Reghe,va face trupa cu care se va califica in Champions League ! m-as bucura sa vad viitoarele transferuri steliste,piese importante in sezonul urmator ! Steaua are nevoie de jucatori TITULARI ... jucatori care sa umple lotul sunt o gramada + ca sunt ff multi tineri promovati de Steaua ,care nu au avut loc in lotul actual !
Urmeaza Rotariu.
ce va mai place sa aruncati cu noroi in dinamo cand e la mijloc steaua! doar a mai evoluat si la alte echipe dupa...acolo de ce nu a fost remarcat pina acum? mare vedeta cum s a interesat steoaia! va deveni si el alt caz rapa,costea ,radut....adusi la steaua cu surle,ridicati in slavi de voi ca si cum ar fi superjucatori dar....! va mai plateste mm ca sa scrieti numai de bine de steaua?
Practic ramanem in Keseru, Tarnovan (care e de viitor ) si Chipciu (daca se poate numi atacant) + Lemnaru. Depinde mult de cum vede Reghe sezonul viitor..daca va insista cu acel varf fals..Keseru,Lemnaru si Chipciu sunt suficienti !
Si mie mi se pare putin exagerata suma..dar sa speram ca va face macar de aia 500.000 euro.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.