Alte știri din fotbal
Paul Papp și alte 7 jucători pleacă de la Petrolul! » Insolvența bate la ușă, iar datoriile sunt SF: 9,3 milioane de euro
0
Florentin Petre a rupt tăcerea după despărțirea de Dinamo: „Eu doar asta știu să fac, era imposibil să rămân!”
0
O lume întreagă SUB stadion! » Tur în „labirintul” din Giulești: imaginile sunt spectaculoase
0
Hermannstadt se desparte de 7 jucători după retrogradare
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Se adeverește ce a zis Hanțu de ovină
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce vor ei este imposibil. Nu-i poți băga în cap ceva ce nu există. Omul e evident cu semiretard. Nu-i nimic de făcut
Ma indoiesc. Ce calitati are? Tatuajele? Fumurile? Nu vezi ce musculatura are? N-o sa cred niciodata aiureala aia a lui MM, ca are el o afectiune si de asta nu pune muschi pe el... Asta nu e Crouch, e doar lenes. Se vede pe cum se misca, cum alearga. Are talent, nu zic, dar cu talentul si zero vointa, plus aere de fotbalist, degeaba.
Daca nu venea in parohia marelui antrenor cred ca era un jucator mult mai bun!Calitati are!
Bosule ... "blocknotes'ul" de care vorbesti in perioada 1999–2003 cat a jucat pentru fosta Steaua,actuala FCSB a marcat 58 de goluri in 106 partide disputate pentru ros'albastrii . In teren era vulpoi, avea lipici la goluri , foarte speculativ , atacant adevarat (rar vezi un atacant roman la ora asta comparativ cu el , poate doar Louis Munteanu)
Moromete are o vorbă: ”De unde să vă dau dacă atâta e!?”
Fizic ioc,glagorie nu-i ,ce poți pretinde?
Pai e si vina voastra c aa ajuns asa. Gigi visa zeci de milioane, fratii Becali isi frecau mainile ca fac bani pe el. Nu l-ati lasat sa plece cand trebuia. Nu l-ati dat imprumut sa joace. Ati stat pe c8r si ati visat cum curg milioanele de pe el. Evident ca Tavi s-a si demoralizat, desi nu asta e cauza princiapal. Si nu e singurul caz, mai ales la FCSB. De ani de zile nu mai vindem nimic, nici macar golgeterul campionatului. Trist, dar aici se ajunge cand nu e cap, si sunt doar pile si relatii. Ce semanati, aia culegeti acum.
Pai care minti sa ii bage in care cap?
Face parte din categoria jucatorilor stil dodel, blocnotes. Am spus inca de la-nceput ca el si miculescu fac celebra zicala : unde nu-i cap , vai de picioare....Pacat ca s-a uitat in gura specialistului mm cand spunea ca fotbalistii nu au nevoie de scoala.....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.